Stollering

zobrazeno 652×

Vložil(a): louskacek2, 13. 2. 2016 20.10

Holky rada bych se vydala na jare nekam na stollering. Je mezi Vama nekdo kdo chodi a popsal by mi jak ,,jedna lekce,, vypada? Nemam vubec potuchy. Predpokladam, ze se maminky sejdou na miste nekde v parku ci vhodnem miste a cvici. Co okolo jdouci lide?:-). Nebo co od toho mam cekat. Dekuji:-).

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 1. 2018, 15.46

okolní lidé čučí, co jiného, ale je to většinou dopolene, tak to vidí jen důchodci

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.46

U nás se cvičí v parku, chodí a cvičí a tak pořád dokola

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 9.53

u nás běhají maminky normálně i po málo frekventované silnici a s pomůckami cvičí u řeky

nocken, 22. 2. 2016, 20.26

Nebyla jsem přímo na strolleringu, ale mohu doporučit něco podobného http://www.fitmami.cz/ já jsem chodila pravidelně dva roky a teď na jaře se chystám zase s druhým dítkem. A jinak je to tak, jak píšeš. Sešli jsme se v parku a cvičili, běhali, posilovali, s kočárkem, s dětmi případně na hřišti. Využívali jsme i některé pomůcky, švihadla, gumičky, overbally... to vždy přinesla lektorka. Ze začátku jsem se obávala pohledů lidí, ale pokud už se někdo odvážil něco říct, tak jsme slyšely jen slova podpory a chvály. Je to zase něco jiného, skupinová cvičení venku moc neprobíhají a i pro děti je fajn, že jsme venku. Opravdu doporučuji alespoň vyzkoušet.

dasza, 13. 2. 2016, 22.53

Vzdy se u toho chodi...cvuci se.pak zase rychla chuze...pak samozrejme protazrni atd..kolejmdouci neresim..at si cuci

JanaH, 13. 2. 2016, 22.43

Sama zkušenost nemám, ale tady na webu o tom máme článek, tak mrkněte: http://www.promaminky.cz/clanky/regenerace-a-hubnuti-po-porodu-69/co-je-to-strollering-43

Katka

Katka, 13. 2. 2016, 21.41

Chvíli se jde, chvíli běží, zastaví se a udělá se pár cviků a tak stále dokola. Kolemjdoucí v pohodě.

Katka

Katka, 13. 2. 2016, 21.39

U nás se cvičí za chůze. Chvíli se jde, běží, zastaví udělá vedle kočárků pár cviků, zase se rozejdou a tak pořád dokola. Kolemjdoucí se otočí a jdou dál, žádné extra atrakce to není.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů