spaní pod stanem/širákem

zobrazeno 2160×

Vložil(a): dasza, 21. 7. 2015 11.17

jezdím s dětmi každý rok na tábor pod stan, bez elektriky,teple vody, signalu- luxuusnii.. syn byl poprvé v půl roce, dcera ve 2m.. a každý rok se i na táboře spí pod širákem a letos si to syn taak zamiloval, že tak spáváme cela rodina na zahradě. a je to luxuus.. davám to sem jako tip pro deti- pozorovat hvezdy, dat si noční stopovanou, stezku odvahy atd atd.. a pak jen tak spaat pod sirým nebem... zkuste to, ani nemusite nikam do lesa ci pole, staci byt na zahradě:).. ted je na to idealní počasí, je teplo.. a taky jako diskuzi- co vy? jste pro takova "dobrodružství? nebo máte radji pevnou střechu nad sebou a postel pod sebou:o)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 14. 6. 2019, 7.06

Dovolená ve stanu je super. My tak s manželem jezdíme každý rok a je to paráda. Je to úplně něco jiného, tak je to pro mě ta pravá dovolená. Máme kvalitní spacáky z https://armik.cz/army-shop-kategorie-spaci-pytle-a-stany-spaci-pytle/ , takže jezdíme i když je v noci ještě chladno.

Macina Nováková, 24. 6. 2020, 21.13

Tak to je pravda. Pokud se člověk chce vydat kempovat, tak je kvalitní spacák a stan naprostý základ. Myslím si ale, že mít dobré outdoorové oblečení také není na škodu. Já mám například několik outdoorových kousků ze https://www.sportcarp.cz/obleceni-a-obuv/?&force_sid=ahbk8gv1rksu71snnio35gf4e3 a naprostá spokojenost.

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 14.50

když jsem byla mladší, tak možná ano .-))

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 11.13

také jsem dobrodružná povaha, ale ne tak hodně jako vy

Zdeňka S., 17. 3. 2017, 15.46

Taky rádi jezdíme pod stan , s dcerou od malička

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.47

Na zahradě to musí být super, u paneláku se asi pod širákem spát nedá

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 14.07

jste odvážná, s tak malou holčičkou pod stan. Náš prďola zatím spal pod stanem na zahradě s tatkou a je teď hrozný hrdina

Blankasiro, 23. 6. 2016, 12.08

Pamatuji se, že jsme taky takhle jezdili a dětem se to vždy líbilo. Chtěly spát ve stanu i na zahradě s kamarády, je to dobrý trénink, protože mají jistotu, že kdykoli mohou útéct domů pokud by se jim něco nezdálo..

snany, 22. 6. 2016, 22.42

Letos s dětmi zkusíme poprvé stanovat, nejprve otestujeme na zahradě a pokud se jim bude líbit někam vyrazíme. Když ne, tlačit je do toho nebudeme. Skoro ve čtyřech a šesti už dokáží docela srozumitelně vyjádřit názor. Kempování je fajn, člověk zažije spoustu legrace a dobrodružství, je v přírodě...Na malém prostoru se k sobě tulí

Mahdalka, 19. 4. 2016, 21.50

No já jsem rozhodně pro,hotely mě moc nelákaj.Jako malá jsem s rodiči jezdila hodně pod stan a mám na to krásný vzpomínky,nezapomenutelný zážitky.Letos pojedeme ještě někam do chatky,ale příští rok se chystáme už pod stan,aby měl syn zážitek a rozhodně si spolu postavíme stan i na chalupě a budeme v něm spolu spát.Hrozně se na to těším

Minnie, 22. 3. 2016, 12.36

Zahradu nemáme ale ani mě to nijak neláká.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů