Soutěže

zobrazeno 1176×

Vložil(a): Leňulka, 15. 8. 2018 13.21

Vždy koukám na výherce soutěží a nestačím se divit. Určitě je tu členů strašně moc ale většinou vyhrávají ti co tu snad jen soutěží, protože nic jiného jsem od těch uživatelů neviděla, prostě většinou nám stálým, neznámý uživatelé. Sledujete to také? Jaký na to máte názor? Neříkám, že by měli vyhrávat jen stálice to ne, ale nějaké lepší opatření aby sem někteří nechodili jen za soutěžemi, ale účastnili se i diskuzí, vkládání receptů, tvoření atd atd. Třeba, že musí mít nějaký počet pampelišek nasbíraných aby mohl soutěžit, nebo tak něco. Co si o tom myslíte vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 30. 9. 2018, 14.55

Nemyslím si že by to nějak ovlivňovali a že je to spravedlivé

Zlata1, 20. 9. 2018, 20.01

Také bych nic neměnila, myslím, že je všechno tak jak má být, losuje se, někdo vyhraje, někdo nevyhraje, také se na mě už usmálo štěstí a jsem ráda, ale když ve spostě soutěží nevyhraji, tak co?? Každý má právo na to vyhrát a vzhledem k tomu, že je tu strašně moc lidí, takže je logické, že nemůžou vyhrát všichni. Každému kdo vyhraje v jakékoliv soutěží tak mu to přeji, neb každý má možnost vyhrát. Už jenom to, že je tady ta možnost soutěžit a možnost vyhrát. Zatím jsem se nesetkala jinde, s takovou možností. Možná existují i jiné weby kde se dá soutěžit,ale myslím si, že tento web je nejlepší.

Evanessa, 28. 8. 2018, 11.01

Já tohle nějak neřeším, když bych vyhrála, budu mít radost, když vyhrajou jiný maminy, tak jim to přeju.

slavuska

slavuska, 27. 8. 2018, 13.25

neměnila bych to

vivianr, 22. 8. 2018, 16.00

Tyhle připomínky opravdu miluju. Každý web má svá pravidla a vždy se někdo najde, komu se to nelíbí. Když dojde ke změně, tak je pak velká vlna nespokojenosti. Sama jsem vyhrála asi dvakrát a nesoutěžím nijak pravidelně a do diskuzí a jiných aktivit se zapojím párkrát za rok. Nemyslím, že by to mělo nějaký vliv.

Petra Önder (petrao)

petrao, 21. 8. 2018, 12.55

Já bych to brala jako zpestření celého webu a nalákání nových lidí. Odměnou pro aktivní členy je spíš věrnostní program

Petra Schoberová, 29. 8. 2018, 6.46

Naprosto souhlasím

Žofinka

Žofinka, 21. 8. 2018, 8.04

Je to losování, takže spravedlivé to je a pravidla bych neměnila, byl by v tom akorát chaos

Ketris

Ketris, 20. 8. 2018, 16.48

Ja tohle neresim

Fuga

Fuga, 18. 8. 2018, 18.52

já bych podmínky neměnila, zase by to mohlo naopak nějakou maminku idpudit a přitom by z ní časem mohla být pravidelná přispivatelka

V007A, 17. 8. 2018, 8.09

Tak podle mě je každého věc,jestli jen soutěží nebo se zapojuje do diskuze.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů