Sedacka na kolo

sledováno 1× zobrazeno 831×

Vložil(a): katuš, 9. 5. 2016 20.24

Maminky mae nektera sedacku na kolo (na srangli).jak nasedate? :-D ja si ji poridila (z druhe ruky) a zjistila ze proste nenasednu :-D pri mych 160 cm a obrovskymi vnady nemam sanci :-( mate nejaky figl?dozadu ji nechci,chci aby mel malej rozhled a ja na nej videla

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Azaretka, 24. 3. 2021, 21.23

My máme sedačku na kolo značky Polisport a musím říct, že nám vyhovuje a cenově taky dobře. Záleží jak velké máš dítě, ale určitě bych zvolila tu do těch 22 kil

noemi1, 27. 3. 2021, 13.22

A kde jsi kupovala, máš nějaký osvědčený obchod?

Azaretka, 5. 4. 2021, 20.32

Ano dám ti sem rovnou odkaz na tu naši sedačku a navíc jsme k tomu dostali helmičku pro dítě jako dárek https://www.cyklomania.cz/prodej/detska-sedacka-polisport-bilby-179907, ale mají jich tam více, tak se podívej, která by ti vyhovovala

noemi1, 22. 3. 2021, 19.37

Dobrý den, chtěla bych oživit tuto diskuzi, potřebuji poradit jakou sedačku na kolo zvolit, aby byla dobrá, ale abych za to nedala zase 3 tisíce, můj strop 1200,-. Poradí mi tu někdo? Byla bych moc vděčná!

Mygara

Mygara, 19. 12. 2017, 16.13

také jsem měla vepředu a dalo mi to docela práci nasednout

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 6.30

fintu namám, bohužel. Ale pokusit se natlačit sedačku co nejvíce dopředu. A já se nejdříve zapasuji na kolo a pak se teprve rozjedu. Ale mám dámské kolo

Kadlecova-Alena, 14. 5. 2016, 14.45

uzasny napad, o vikendu zrealizujeme

snany, 11. 5. 2016, 21.08

Vepředu je to docela problém, asi bych prodala a zvolila sedačku, která lze upevnit vzadu.

dáša, 10. 5. 2016, 11.08

Já se synem jezdit nemůžu, mám kolem 50 kg a i manżel má někdy problém, aby ustál, co tam syn občas vyvádí. vzadu mi dítě příjde přece jen lépe chráněné, nejen u pádu, ale i proti větru, chladu atd. Navíc zadní sedačku můžete napolohovat, když dítě usne, to přední nikdy ne? Já bych pořídila jinou a tuhle prodala. Podle mě, to bude jen horší.

dáša, 10. 5. 2016, 9.59

Já se synem jezdit nemůžu, mám kolem 50 kg a i manżel má někdy problém, aby ustál, co tam syn občas vyvádí. vzadu mi dítě příjde přece jen lépe chráněné, nejen u pádu, ale i proti větru, chladu atd. Navíc zadní sedačku můžete napolohovat, když dítě usne, to přední nikdy ne? Já bych pořídila jinou a tuhle prodala. Podle mě, to bude jen horší.

Katka

Katka, 10. 5. 2016, 9.49

Taky jsme měli sedačku vzadu.

dasza, 10. 5. 2016, 6.36

Sama za sebe muzu porovnat.mam vzadu i vepredu..a vepredu jelo decko 2x...zaprve musim kolena davat od sebe.roste a roste a cim vic se na me otaci hejbe.je kolo tezk ybuhlidat.nasedam normalne.asi mate blbe koli ke sve vejsce hadam.ja kdyz pozoruji na crm lidi jezdi.si rikam chudaci jak to musi byt nepohodlny;) vzadu rozhled ma.cuci do boku.je to stabilnejsi.ale ja na decko nepotrebuju videt;) jezdime denne.mnoho km.a proste pohidli a bezpecnost pro oba na prvnim miste.takze sedacla dopradu se mi nelibi.nicmene naseda se s tim normalne..kdyz je kolo spravne..ja mam tedy o par cm vic nez vy.ja mam az 166..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů