Rodinný plánovací kalendář

sledováno 1× zobrazeno 2010×

Vložil(a): Markéta V., 7. 10. 2015 21.57

Ahoj maminky, po narození druhého syna už si nedokážu představit život bez rodinného plánovacího kalendáře. Ale jak děti rostou a aktivit přibývá narážím stále na jeden problém: Všechny kalendáře, které jsem zatím našla mají vždy na jeden den jen jeden úzký řádek a mě se tam prostě někdy všechno nedaří vměstnat. Jsem jediná maminka, která má tento problém? Jaký tip kalendáře se osvědčil vám?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kristyrychla, 16. 12. 2021, 23.52

Doporučuji si ještě takový kalendář nechat vytisknout. Ono totiž když na vás září ten kalendář a každý týden vám do telefonu přijde notifikace, je fajn, ale papír je papír. Sháníte někdo přes tisk kalendářů? Pak vám ráda poradím. Mrkněte se na online tiskárnu http://www.e-abctiskarna.cz/kalendare-1 Jsem s nimi moc spokojená a ráda je doporučím dál.

Žofinka

Žofinka, 5. 3. 2018, 10.48

já mám rozpis na lednici na celý měsíc a udělala jsem si vlastní formát na pc

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 15.11

já si vytisknu na A4 vždy svůj vlastní, jen řádky s daty

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.38

J8 používám jako kalendář mobil, na papírové moc nejsem

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 10.35

my měli jednou vyloženě rodinný kalendář, kde každý člen měl svůj sloupeček. ale je fakt, že řádky byly úzké

V007A, 17. 6. 2016, 10.54

Já bych si asi vytiskla na PC podle svého tabulku a tam pak psala.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.38

Přesně tak, udělat si domácí podle potřeb

Minnie, 22. 3. 2016, 11.06

My máme zatím holky malé tak nšm stačí stolní kalendář, ale myslím, že jak budou starší, že budeme tsky potřebovat nějaký takový. Mě se líbí nápad naší známé, ta si každý rok takový plánovací kalendář s dětmi vyrábí. Sama si na čtvrtky nalinkuje dny, časy, každý člen rodiny má svůj sloupeček. Mezi to děti namalují obrázky, např. K červenci moře, k prosinci stromeček s dárky a tak. Tohle asi zavedu i u nás nakonec si to nechá svázat kroužkovou vazbou.

Markéta V., 23. 3. 2016, 17.26

Uff, jako nápad úžasný. Že jí obdivuji. Já si asi linkování 12 A3 stránek nechám ujít:).

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.45

Tip/typ.

TWEED, 12. 10. 2015, 17.28

Já mám moc ráda ty od Patagonie. pro příští rok vyšel tento: http://www.darkysnapadem.cz/index.php?id_product=5841&controller=product Ale nevím, jestli to řeší Váš problém. Jestli chcete pro každého více než jeden řádek nebo jste měla jeden řádek pro všechny dohromady...?

TWEED, 12. 10. 2015, 17.16

Já mám moc ráda ty od Patagonie. pro příští rok vyšel tento: http://www.darkysnapadem.cz/index.php?id_product=5841&controller=product Ale nevím, jestli to řeší Váš problém. Jestli chcete pro každého více než jeden řádek nebo jste měla jeden řádek pro všechny dohromady...?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů