Rodinné auto

zobrazeno 584×

Vložil(a): Jarka mmm, 11. 8. 2017 8.13

Když jsme u toho cestování,máte velký rodinný auto? Teda vy,co cestujete autem. Jen,co jsem se naučila balit minimalisticky,tak zase vozime kočár a vejdeme se jentaktak :D. O víkendu jsme někam jeli s sestrenkou,co ještě chodí na zakladku, a málem se neveslato mezi autosedacky. Tak si říkám,že pokud bychom měli ještě třetí,tak by se tam vedle sebe tři autosedacky nevešli a ten kočárek bych tam už fakt nenarvala :D. Leda jezdit bez kočárku,aletak too stejně neřeší ty autosedacky...Přitom žádný mrňavý nemáme.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivetkaprochazkova, 20. 11. 2022, 10.58

Také jezdíme se starší Octavii a funguje bez sebemenšího problému. No, toto bych pravda měla psát už v minulém čase protože teď nám tam začíná něco klapat v motoru. Snad nebude potřeba objednávat https://www.cbdily.cz/ díly Škoda. Vím že jich je teď na trhu málo a tedy z ekonomického pohledu by určitě bylo potřeba vytáhnout více prostředků z peněženky.

novaklen, 1. 8. 2022, 14.01

No, známí si teď koupili starší Zafiru a myslím si, že jako auto pro rodinu je to ideální. Je to uvnitř opravdu prostorné. Jen teda ta kamarádka má u toho auta problém s parkováním, jak je to dlouhé. Asi by mi to taky ale dělalo problémy. Její manžel tedy na auto nainstaloval takovou tu parkovací kameru. Dá se to sehnat třeba na https://www.2din.cz/ Já bych u našeho auta něco takového taky ocenila.

ivanka386, 28. 2. 2020, 9.01

Nevím, jestli se tomu dá říkat rodinné auto, ale máme fabii v kombíku a musím říct, že na rodinné cestování je to auto super. Manžel se o něj navíc hrozně dobře stará. Teď před zimou na něj například kupoval fungl nové zimní pneu z https://www.pneuok.cz/ protože s autem máme v plánu jet na hory.

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 9. 2017, 16.42

a este - ak sa da ber namiesto kociara nosic, alebo si kup za 10e v bazari male golfky, zlozis to ako dazdnik a zabera to minimum miesta, neviem si to vynachvalit aj do mhd na presuny

WeruskaSK

WeruskaSK, 4. 9. 2017, 16.41

mame staru octaviu a dufam ze sa tam tretia sedacka vojde cestujeme tak ze ked sme isli prvkrat s rocym synom, netusila som co mu zbalit tak som mu zbalila celu skrinu s obleckom ))) a najlepsie na balenie su IKEA tasky, kazdy ma vyclenenu jednu a tu si na hoteli alebo u rodicov ani nevybalujeme, kazdy to ma ako svou skrinu vyzerame jak sedlaci ale nedam na ikea tasky dopustit, dobre sa to potom puci do kufra

vaniilla, 3. 9. 2017, 11.19

No, máme Fabii Combi, ale začínáme uvažovat, že jsme to nevymysleli nejlíp. S tou jednou autosedačkou se vzadu další dva vejdou jen tak tak a musí být malí. Takže 3 sedačky vedle sebe by fakt nešly.

Gabill, 25. 8. 2017, 17.28

Teraz mame Renault Grand scenic sedemmiestny, takze miesta dost, predtym ked sme mali mensie auto, tak sme obcas jazdili aj so stresnym boxom. Tam toho celkom dost vojde.

Jarka mmm, 25. 8. 2017, 21.20

Jj, ten box mě nenapadnul, to je určitě šikovná věc ).

nikolava, 16. 8. 2017, 7.35

Mame Forda Focuse a urco chceme vetsi auto

Čertice, 15. 8. 2017, 20.41

My máme Peugeot Teepe je to taková skoro dodávka a teď když jsme jeli na dovolenou, tak to bylo jen tak tak . Je fakt že tam byl kočárek 3kola a vozík za kolo a věci pro 4lidi na týden

Jarka mmm, 16. 8. 2017, 8.16

tjo, to bych brala

baru86

baru86, 12. 8. 2017, 21.50

Podědili jsme menší auto a nedostatek prostoru (kufr je jen na kočár) jsme vyřešili rakví na střechu. Zrovna dnes jsem seděla v BMW vzadu mezi dvěma autosedačkami a ač bych si myslela, že od pohledu je to velké auto a zadek si myslím nemám veliký, dvě hodiny jízdy bych si úplně nepřála. Tak asi na tři autosedačky se musí auto více vybírat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů