Rada😃

zobrazeno 410×

Vložil(a): Lenča Pešková, 6. 12. 2016 19.24

Chtěla bych nějakou změnu v účesu a barvy. Jenže moje představivost je na bodu mrazu😞 co myslíte že by mi slušelo? Vlasy chci určitě nechat tak dlouhé aby mohly být v culíku a abych je nemusela fenovat😃 děkuji za jakykoliv typ😃

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 10. 4. 2017, 19.03

poradila bych se s kadeřnicí, takto mě napadá jen mikado a barvu nechat svojí, abyste nemusela tak často barvit

Mildret, 7. 12. 2016, 22.22

Určitě bych mohla zkusit poradit jelikož jsem kadeřnice. Ale na fotce jde špatně vidět jaké máte vlasy. Délka, hustota, typ...

Lenča Pešková, 8. 12. 2016, 7.05

Dlouhý je mám po ramena, nemám je ani hustý ani řídký, řekla bych tak akorát😃a typem myslíte co?

Mildret, 10. 12. 2016, 22.27

Spíš by mi pomohla aspoň větší fotka. Třeba do zprávy pak bych věděla víc

Fuga

Fuga, 7. 12. 2016, 20.17

já jdu vždy ke kadeřnici, ať něco vytvoří a řeknu jí podmínky a jsem spokojená, protože jsem také vždy bez nápadu

ivka1981, 7. 12. 2016, 16.18

Pokud máte důvěru ke své kadeřnici, dejte ji volnou ruku. mě pokaždé namíchá trošku jinou barvu a ještě se mi nestalo, že bych byla nespokojená. Myslím si, že čím kratší vlasy, tím více práce s nima, aspoň u mě to tak je. Když jsem to měla kratší, muselo se to častěji udržovat, aby to trošku vypadalo. Při delších vlasech není takový rozdíl, když vám to vyroste o pár cm. Maximálně barva odrůstá, proto je dobré dát jen přeliv. Na tom to není tolik vidět.

kamca80, 7. 12. 2016, 10.02

Já doporučuji podkovu, za prvé je jednoduchá starost, stačí jen ráno nahodnit prstama a je hotovo a moc se mi to líbí jo a momentálně ji mám taky

Mildret, 7. 12. 2016, 22.23

Podkova je super sama jsem ji nosila ale problém je pokud se vlasy samy vlní

darzanka, 7. 12. 2016, 9.27

Já jsem od narození dcery trvala na tom, abych mohla dát vlasy do culíku, aby mi za ně netahala při kojení a aby nepřekážely. Po pár měsících mě to přestalo bavit a šla jsem do svého oblíbeného mikáda. A řeknu vám, že je to nakonec pro mě mnohem praktičtější než si vlasy pořád svazovat. Takže mikádko doporučuji:). A s barvou by vám určitě poradila kadeřnice, dneska dokáží namíchat nádherné odstíny:)

Sooňaa, 7. 12. 2016, 8.46

Ja mela.vlasy po lopatky a nechala jsem si udelat lehce sestrihane mikado a nejakou barvičku pro oziveni

Adelinka, 7. 12. 2016, 8.28

Také mám změny ráda. Nechávám stříhat na mikado a do culíku vlasy ještě dám, sice mi nějaké vylezou, ale vlasy mi rostou rychle, tak to neřeším, protože za chvíli je mám zase dlouhé. Vlasy fenuji natáčím přes kulatý kartáč, protože potřebuji nahnat objem. Přirozenou barvu mám hezkou, takže tu neměním. Myslím si, že by vám mohla slušet hnědá barva a co ofina?

Lenča Pešková, 7. 12. 2016, 19.16

Ofina asi ne😃 já právě fenovat nechci, v noci nechat uschnout a ráno když s vzbudím tak vypadám jak čarodějnice, ale stáhnu do culíku a je to😃 jinak se mi moc líbí trvalá, ale tu jsem mrla jednou a vypadala jsem jak pudl co dostal 220😞

Adelinka, 8. 12. 2016, 9.12

já si také dělám culík každý den hned, jak přijdu domu. Ale když to jde, tak nosím vlasy rozpuštěné. Fenovat bohužel musím, protože mám úplně rovné vlasy a navíc bez objemu, takže s nimi něco udělat musím. Kdybych je nechala uschnout jen tak, tak vypadám hrozně.

Leňulka, 7. 12. 2016, 7.42

Tak to jsme dvě ale úplně. mám furt culík nebo drdol aby mi to dcera nervala pořád. Nestříhala jsem už dávno i když jsem pomýšlela, že bych šla kvůli dceři úplně nakrátko ale to zase nechce manžel. Takže já to nechávám jak to je max., občas nějaká barva. Něco by s tím chtělo udělat ale absolutně netuším a navíc mi to příjde celkem i jako zbytečnost u mě když to stejně budu mít v culíku nebo drdolu. Je to se mnou marný

Lenča Pešková, 7. 12. 2016, 19.16

Jj, na ježka to jistí😃 ale chlap by asi zešílel😃

Leňulka, 7. 12. 2016, 20.12

no přesně

annicka

annicka, 7. 12. 2016, 0.56

A co zkusit ten program na internetu, jak se tam nahraje fotka a vidite se v ruznych barvach a jiny strih a delku lze zvolit. Je to docela sranda.

Lenča Pešková, 7. 12. 2016, 7.00

Ten jsem jednou zkoušela a nějak mi tam neslušelo nic😃 je to hrozně "umělý"

annicka

annicka, 7. 12. 2016, 15.53

to je ale aspon delku a strih orientacne to pomuze odhadnout

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 7.54

Ten jsem jednou zkoušela a pouštělo to na mě samou hrůzu

annicka

annicka, 7. 12. 2016, 15.53

ono je tezky najit naky dobry, co se nemusi platit a take najit fotku co tam bude dobre pasovat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 20.18

Já tedy našla hned neplacený ale nelíbilo se mi to

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů