Problém se spojením

zobrazeno 448×

Vložil(a): Leňulka, 26. 8. 2017 14.04

Maminky co jste byly letos v zahraničí, měli jste problém se spojením s rodinou? Nebo oni s vámi? Naši byly v Dubaji a psali sms, volali všechno v pohodě. Ale jim od nás nedošla do dneška ani jedna sms co jsme jim psali. Kde se stala chyba? Teď už je to jedno, když jsou dávno doma, ale nejde nám to do hlavy

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

terezicka00, 21. 5. 2018, 16.26

Od koho máte maminky internetové připojení? Máte také internet v TV, nebo to požadujete za zbytečnost? Kolik platíte za internet? My právě nejsme spokojeni s dosavadním připojením a tak budeme asi přecházet k někomu jinému. Docela mě zaujala služba https://pripojto.cz/ prý individuálně pro každého vyberou toho nejlepšího poskytovatele internetu...

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.49

Největší problém jsme měli na chatě v Českém Švýcarsku - oproti loňsku signál ještě horší - ani německý ani český... jezdili jsme 10 km abychom si zavolali a napsali SMS

Žofinka

Žofinka, 30. 8. 2017, 1.49

to je tedy pech, málem to vypadá, že jste se na ně vybodli a ani neodpověděli .-), ale taky mi to nejde do hlavy, ale nikoho s podobnými zkušenostmi neznám

Fuga

Fuga, 29. 8. 2017, 15.46

to netuším, kde může být chyba, my jsme normálně komunikovali se zahraničím, ale po Evropě .-)

Mygara

Mygara, 29. 8. 2017, 6.48

my byli ve spojení jen z Chorvatska a šlo to oběma směry, i volání

Gabill, 28. 8. 2017, 21.23

Boli sme v Taliansku a vsetko bez problemov.

Cherrynka, 27. 8. 2017, 10.00

No mě se jednou stalo, že mi začal psát sms nějaká chlap, typu "tak už jsem tady, to bude v pohodě.. atd" ... já ze srandy odepisovala, že je to jako pro mě, ale pak sem mu to napsala a on mi napsal, že to není možný, že tohle číslo je jeho kamaráda a má v mobilu asi sedm let když mu volal, volal normálně jemu, ale všechny sms chodily mě Tak jsem mu napsala adresu a on mi poslal pohled

Leňulka, 27. 8. 2017, 13.13

no tak to je taky dobrý Tak třeba naše sms typu : doma v pohodě, slepice žijou. Taky došli někomu jinému :-D

Cherrynka, 27. 8. 2017, 20.32

Ale to bylo zvláštní, že mě z jeho čísla chodily sms a když chtěl volat na to samé číslo, tak volal někomu jinému jako kdybych měla s někým totožné číslo. On byl někde na nějakým ostrově, tak asi ta dálka všechno popletla

Leňulka, 27. 8. 2017, 22.41

no právě my se jim taky normálně dovolali ale sms jim žádný nedošly

Cherrynka, 27. 8. 2017, 23.53

špatné světové připojení

Kikinka30, 26. 8. 2017, 21.05

Problémy jsme nemelu,bylo to v pohide,volani,sms,whats up

Aliisha

Aliisha, 26. 8. 2017, 20.41

Podobný problém jsme neměli. Vždy vše dorazilo a bylo jedno, jestli z Evropy, USA či Afriky. Hodně jsme komunikovali i přes messenger

Leňulka, 26. 8. 2017, 21.03

Já myslím čistě volání a sms, ani já ani moji rodiče nevedeme a ani nechceme internet v mobilu a ani moderní dotykové telefony nemáme a nechceme.

L.janicka.l

L.janicka.l, 26. 8. 2017, 20.27

A mate vsichni doma aktivovany roming, kazdou chvilku nekdo povida, ze se nedovolal ale bez aktivace to nejde. A po urcite dobe kdy nejsou doruceny se jakoby smazou a nikdy nedojdou. (Ted jak se menili ty volani do ciziny, tak se mohli prenastavit ucty) Dneska jsem volala do ciziny a v pohode jsem se dovolala

Leňulka, 26. 8. 2017, 21.04

což to my jsme se dovolali,oni nám taky, sms od nich přišli ale jim od nás nepřišli žádné sms, jinak to bylo v pohodě

L.janicka.l

L.janicka.l, 26. 8. 2017, 21.06

Reklamovat u operatora, jestli je to o2 tak ty maji snad neustsle vypadky

Janako

Janako, 26. 8. 2017, 22.37

Taky me napada jedine nejaky vypadek, ale zas kdyz to bylo vickrat, to je zvlastni.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů