Pro pobavení

zobrazeno 497×

Vložil(a): Leňulka, 5. 2. 2018 9.58

Svatá pravda,pocházím z vesnice a snad jednou budem mít domek na vesnici. Teď jsme na malém městě už 6 let a ještě jsem si nezvykla, není to prostě ono,možná na okraji města domek třeba ale jsem v paneláku a hrůza hrůzoucí pro holku ze statku. Jak to máte vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Marusk

Marusk, 1. 3. 2018, 15.22

Vtipné je to pravda.

vendy.z, 15. 2. 2018, 23.16

hodně super

klarike1

klarike1, 6. 2. 2018, 22.43

Po svatbě jsem také z domku přešla do velkého města. Celkem jsem si zvykla, ale domek je domek....každopádně upřednostním domek ve městě, který zdědíme jednou po tchýni (i když uklidit ho bude skoro nemožné), dojíždět by se mi však už nechtělo.

rodinka

rodinka, 6. 2. 2018, 18.14

Jsem z malého města z bytu a manžel z vesnice ale taky z bytu.Teť bydlíme ve velkém městě a není to ono.Chceme se stěhovat zpátky k nám na Valašsko.A časem by jsme si chtěli nechat postavit domeček,je to náš velký sen .Tak snad se nám vyplní .

Minnie, 6. 2. 2018, 10.34

Vyrůstala jsem v paneláku ale jezdila k babičce na vesnici. Partner vyrůstal v paneláku ale většinu času trávil u babičky v okrajové části města na kopci kde jsou jen domečky, tak by se to taky dalo považovat za vesnici. Teď žijem v paneláku, ale domeček na klidném místě je náš sen který jednou dopadne

Adrianita, 5. 2. 2018, 21.35

Bydlím v malém městě, ale taky bych šla do vesnice.

Gabill, 5. 2. 2018, 21.21

Bývame v dome, ale v okrajovej časti mesta, takže som sa tu veľmi nenašla, ale dobre som sa pobavila.

Kamila Pecharová, 5. 2. 2018, 21.07

Jsem z vesnice, nyní s manželem bydlíme ve městě a jsme spokojeni.. Domeček bychom raději, ale už bychom se na vesnici vrátit nedokázali.. Bydlíme v bytovém domě, se zahrádkou za domem.. Bydlíme na strategickém místě, všude blízko.. výše uvedené je pravda, to je fakt

Nikoll, 5. 2. 2018, 19.24

Pobavilo teď bydlíme v paneláku a chci odsud pryč

jitkamety

jitkamety, 5. 2. 2018, 15.02

Ja uz od mala bydlim na vesnici a nikdy bych neměnila

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů