Přítel

zobrazeno 528×

Vložil(a): dadinkamaminka, 25. 9. 2017 22.09

Maminky,přítelovo chování mě už zase pěkně štve. Dnes měl první den volno a místo,aby ho trávil s náma,tak ho tráví s kamarádem,s jeho kolegou v hospodě. Mě to hrozně mrzí a přijde mi,že na mě úplně kašle. Chtěla bych vymyslet na zítra nějakou aktivitu,která by nás bavila. I přítele. Abysme byly spolu a udělaly si hezký společný den. Už ani nevím,kdy to bylo naposled.On je pořád v práci a když má volno,tak s náma prostě není :( Jak mám docílit toho,aby s náma byl rád a pořád někam neutíkal? Přeci musí existovat něco,co ho udrží doma,aniž by se musel nudit.Já se tady taky pořád nudim,ale jemu je to jedno nejspíš,hlavně,že on je spokojenej... On si neuvědomuje,že já mám taky svoje potřeby.Taky mě nebaví od rána do večera uklízet nebo si jezdit autíčkama :( Máte nějaký tip,kam se jet podívat nebo zajít? Nebo cokoliv jinýho ? Díky!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

mattonka, 10. 10. 2017, 12.18

Ahoj, koukám, že je to všude jako přes kopírák...muži si touží založit rodinu, ale když toho docílí, tak je to moc nebere:) Nechci je házet všechny do jednoho pytle, ale co ty tu popisuješ, asi zná většina žen. Měla bys být k němu absolutně upřímná a mluvit s ním o tom, jak se cítíš, nemůžeš očekávat, že mu to dojde. Neměla bys mu to ale říkat nijak naštvaně nebo vyčítavě, prostě s ním mluvit na rovinu a uvidíš, jak se k tomu postaví

Mygara

Mygara, 4. 10. 2017, 9.35

těžko změníte jeho povahu v jádru, když chce být všude jinde než s Vámi, těžko radit, zkuste to po dobrém, promluvit si na rovinu o svých potřebách, pokud nenastane změna asi bych se s ním rozloučila

Fuga

Fuga, 2. 10. 2017, 13.26

koho by to bavilo, když by pořád bral roha, ale asi je to v povaze, zkusit si promluvit nebo nastolit pevná pravidla a případně nůž na krk

vendy.z, 29. 9. 2017, 21.11

No to by mě také nebavilo, chce to v klidu vysvětlovat...pokud to jde...

Cherrynka, 28. 9. 2017, 20.50

Nooo, jako kdybych to psala já v minulosti. Já ho prostě poslala někam... a je mi fajn

Žofinka

Žofinka, 28. 9. 2017, 6.23

asi bych volila ZOO, nebo klidně jen procházku po okolí a popovídat si

Kikinka30, 27. 9. 2017, 12.53

Ja teda nevim,v tomhle vztahu podle me postrada vyznam delat plany a neco spol vymyslet,udelejte si hezky den sami,vyrazte ven,nekde si dejte zmrzku,zakusek, a aspon vas nebude mrzet,kdyz by se vam spol. program nevyvedl....

vaniilla, 26. 9. 2017, 22.09

Tak jak to u vás dneska dopadlo?

martinazab, 26. 9. 2017, 20.45

Tiež má môj niekedy také nálady, že sa radšej hrá na mobile a pod. ale potom má aj dni, keď sa s nimi pohrá.

benca, 26. 9. 2017, 20.24

ano to co pisu dievcata davno ste mali odist, naco je rodina ked ide s kamosmi, musite urobit to co citite a co bude dobre pre vas

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů