Prezidentské volby No.?

zobrazeno 801×

Vložil(a): Jarka mmm, 18. 1. 2018 10.57

Ahoj,dneska se vynořili inzeráty Stop imigrantum,stop Drahosovi. To se dalo čekat,že jak se do kampaně zapojej lidi okolo zemana,tak se vynorej hnusarny a lži. Vždyť Drahos sem.nikoho nevita ani na to nemá pravomoci. Je možný vůbec,že na tohle někdo slyší? Vždyť to je nechutný ve stylu bulváru. Nojsem rráda,že před prvním kolem před zemanem byly kampaně víceméně korektní... Tohle už je k smíchu,snad tp nikdo nebere vážně :D. Tak pěknej den a nebourejte ;).

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 2. 2018, 10.26

STejně jsem čekala, že to takhle dodpadne. Jsem si měla vsadit ...

Jarka mmm, 10. 2. 2018, 12.57

Jj,brácha si vsadil,tak byl aspoň rád za peníze

slunicko, 24. 1. 2018, 11.55

Doufám že půjdete volit!

Žofinka

Žofinka, 22. 1. 2018, 10.15

já si myslím, že každý už má svůj názor a neovlivní ho posledních 14 dní

Nikoll, 20. 1. 2018, 19.58

V dnešní době a síle internetu nemůžete brát v podstatě nic vážně. Pomalu ani nepoznáte že foto není pravé a že je i několik let staré, ale rádoby znalcům politiky, kterých je při volebním období plný internet je to jako voda na jejich pomyslný mlýn ....

Fuga

Fuga, 20. 1. 2018, 8.04

já to ani nějak nestíhám vnímat, co se kde píše

Janna, 19. 1. 2018, 21.43

No, já už se docela těším, až bude po volbě. Už toho je všude hromada. Ať už to je za námi.

vendy.z, 19. 1. 2018, 21.29

Proč? Protože je to evergreen. Nevadí, že nejsou důkazy, stačí fotomontáž nebo několik lete stará fotka ze setkání vědců (ano, Merklová je vědec a proto se s ní co by předseda Akdademie věd setkal před několika lety - před imigrantskou krizí....( ale fotka je sdílená teď, je to teda pravda - chce imigranty, ač pořád dokola říká, že odmítá kvóty...Zeman a jeho "přátelé" to s voliči umí. nedělá kampaň, ale za naše peníze 5 let jezdí i po malých městech a debatuje s lidmi?

Mygara

Mygara, 19. 1. 2018, 16.46

když ono toto na lidi bohužel zabírá, u nás vedli takto negativistickou kampan ve městě, že nechtělo město povolit výstavbu Kauflandu

vendy.z, 19. 1. 2018, 21.29

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 2. 2018, 10.26

Tak to je hrozné, místo aby byli lidi z města rádi, že jim tam nebude stát supermarketový kolos

BonnieParker, 19. 1. 2018, 8.51

Přijde mi, že se víceméně opakuje scénář, jaký byl před pěti lety Uvidíme čeho se dočkáme tentokrát. Ještě teď mám před očima inzerát v Blesku proti panu Schwarzenbergovi dva dny před druhou volbou.

Janako

Janako, 19. 1. 2018, 10.52

Co tam bylo?uz si to nepamatuju.

Jarka mmm, 19. 1. 2018, 22.28

Mám pocit,že to bylo něco s nacismem (smyslene a absurdní). Ale bylo to úplně těsně před volbama,nešlo s tím nic dělat. Pamatuju sw,jak mě to rozčílilo.

BonnieParker, 21. 1. 2018, 7.52

Tak jsem pomichala dva odstavce dohromady, omlouvám se, tady je inzerát

BonnieParker, 21. 1. 2018, 7.42

Šlo o inzerát, že K. Schwarzenberg chystá vrácení pohraničí odsunutym Němcům. Později (po volbách) se zjistilo, že inzerát objednal a zaplatil bývalý agent StB. Redakce novin a časopisů se může rozhodnout o tom, který inzerát zveřejní a který ne. Tak snad to letos dopadne lépe alespoň v tomhle ohledu. Ale když vidím, čeho je plný Facebook, tak o tom začínám pochybovat.

Janako

Janako, 21. 1. 2018, 8.45

Koukam,ze to bylo v Blesku 😀

Jarka mmm, 21. 1. 2018, 9.01

Nebylo to jen v blesku,bylo to všude

Janako

Janako, 21. 1. 2018, 11.22

Tak to jsem fakt uz nejak zapomnela.

vendy.z, 19. 1. 2018, 21.30

teď je to o dost ostřejší

Leňulka, 19. 1. 2018, 6.05

Neřeším,je jedno jestli tam sedí Pepa nebo Pavel, jsou to jen figurky do počtu. Ani volit nechodím stejně se nic nezmění. A když už tak Zeman mi nikdy nevadil

Janako

Janako, 19. 1. 2018, 9.31

Co vsechno by musel udelat,aby ti prestal "nevadit"?

Minnie, 19. 1. 2018, 11.00

Mě taky nevadí

Leňulka, 19. 1. 2018, 11.05

a co by mi na něm mělo vadit? Že se občas napije? Jako každý Čech, takhle normálka, znám lidi co chlastaj víc jak on a nebo to, že mluví jak mu huba narostla? Co na srdci to na jazyku a bez vytáček? Že to řekne na plno jak to je a nechodí kolem horké kaše? Atd. atd. však to jediné považuji za dobré, že si nebere servítky, jenže to je to co spoustě lidem vadí. Proč by tohle všechno nemohl? Jen kvůli tomu, že je prezident? Především je to člověk jako každý jiný a na nic si nehraje

Janako

Janako, 19. 1. 2018, 11.54

Tak ono ani tak nejde o alkohol, jako o to, co dela ci rika.Pri Sobotkove odvolani Zeman jasne predvedl,co si o nem mysli,ale rozhodne to neni znakem politicke kultury a mel by byt zachovan profesionalni odstup. jeste v roce 2014 tvrdil,ze chce prijmout euro.ale ted je in byt proti unii,tak uz je proti euru.hlavne to ale vubec nezalezi na nem atd.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů