Pras*ta :D v autobuse

zobrazeno 941×

Vložil(a): Cherrynka, 23. 5. 2018 18.31

Fakt sorry, že dělám další diskuzi, ale už jsem z těch lidí naprosto naštvaná, přímo nas*aná!! :D jedu od babičky, které mě vždy chodí vyprovodit k busu. Bus zastaví, jdu platit a babička vždy jede s kočárkem k zadním dveřím Autobus přijel tak nějak našikmo,, tak z chodníku to k těm dveřím bylo cca 1m, což je zrovna blbá míra, protože kočárek se do mezery nevejde, tak se musel přenést. Babička samozřejmě nemohla a tak se tam kroutím, zvedám ho, pokládám, držím rovnováhu.... myslíte že se někdo z těch líných ho*ad zvedl a pomohl??? Schválně jsem se okem na ně dívala a jedna baba, cca 40 let jen natahovala krk a čučela, jak to dávám :D další se raději koukali jinak a další blbeček opřenou hlavu o sklo busu a čumí... trvalo snad 20 s, než jsem ho celý musela vzít do ruky a dát do busu. Já už ale byla rudá vzteky a když jsem byla v autobuse, tak se usměju na babičku a říkám "Tak v pohodě babi, aspoň budu mít svaly, ne jak nějaký líny prasata tady" a ještě jsme se zářivě ironicky usmála :D nikdo nic něřekl, ani se nehnuli :D Ufff, mě se tak krásně ulevilo, jako kdybych byla v euforii a vyhrála milion :D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kanica, 2. 6. 2018, 3.09

To je pro mnoho lidi typické

Cherrynka, 20. 10. 2018, 13.23

je, bohužel

dadinkamaminka, 31. 5. 2018, 19.10

S timto jsem mela problemy pravidelne. Kolikrat jsem nestihla vlak kvuli tomu, ze jsem neunesla kocarek do schodu :D

Cherrynka, 20. 10. 2018, 13.23

se ani nedivím

Zlata1, 25. 5. 2018, 14.02

Mě se často stává, že když chci jet s kočárkem tak mi nikdo nepomuže všichni sedí nebo stojí a čumí. Hlavně chlapi, ti se raději otočí na jinou stranu aby nemuseli pomáhat a když už pomůže tak jedině maminka co stojí na zastávce taky s kočárkem.

Cherrynka, 26. 5. 2018, 22.03

Přesně. Když jede taky nějaká maminka, ta pomůže hned, ví jaký to je

Ketris

Ketris, 20. 10. 2018, 10.44

Tohle znam bohuzel taky..

BonnieParker, 25. 5. 2018, 6.54

Já když potřebuju pomoct s kočárem, tak někoho slušně požádám. Nepřijde mi to jako doprosovani. Vždy mi někdo ochotně a většinou s úsměvem pomohl. Je pravda, že co je vidět, že jsem těhotná, tak lidé vstávají automaticky, že pomůžou nebo pustí sednout, ale občas to člověku nedojde (jela jsem téměř prázdnou tramvají, ale zrovna místa k sezení u místa pro kočárky byla obsazena, tak jsem paní požádala, jestli by si nemohla sednout někam jinam, že od toho kočárku nemůžu odejít a raději bych si jako těhotná sedla - paní se omluvila, že ji to vůbec nenapadlo a příjemně jsme si po zbytek cesty popovidaly).

Čertice, 25. 5. 2018, 12.08

Taky mi přijde, že to lidem spíš nedojde, než že by nechtěli. Lidi možná mají více starostí a méně koukají kolem sebe

Cherrynka, 25. 5. 2018, 12.14

No to ne, mě přijde, že se spíš dívají,, jak s tím zápasím

Cherrynka, 26. 5. 2018, 22.03

škoda, že jsou tak zanepázdnění

Cherrynka, 25. 5. 2018, 12.13

Tak někdo to má jinak. Kdyby všichni lidi byli stejní, tak je na světě nuda

Janna, 24. 5. 2018, 21.30

Já teda busem nejezdím a nemám zkušenost, ale nemá náhodou povinnost pomoct řidič??

Cherrynka, 25. 5. 2018, 12.14

To jsem taky slyšela, že má, ale s ním to nikdy nehne

Zlata1, 25. 5. 2018, 14.01

Řidiči jsou většinou v dnešní době dost bezohlední co se týče maminek s kočárkem, už několikrát jsem slyšela od řidiče, že zdržuji nebo, že jsem si nezmáčkla dostatečně tlačítko na vystoupení a dokonce jsem viděla jak na jedné zastávce chtěla nastoupit maminka a když se otevřely dveře nastupovali lidi a maminka s kočárkem stála za nimi, že také nastoupí a řidič jí zavřel dveře před nosem a jel dál. Takže opravdu v dnešní době i řidiči jsou hovada.

L.janicka.l

L.janicka.l, 26. 5. 2018, 21.41

To neni moc hezky, ale uz jsem pred par lety taky takove ridice zazila

Cherrynka, 26. 5. 2018, 22.05

u nás sou takoví všichni

Cherrynka, 26. 5. 2018, 22.04

U nás řidiči taky nepomáhají. Jen čumí a čekají, aby mohli zavřit dveře

L.janicka.l

L.janicka.l, 27. 5. 2018, 7.15

Nektery jsou supr, je videt kdo ma male dite doma

Čertice, 24. 5. 2018, 19.22

Já si Teda taky nemůžu stěžovat mě zrovna většinou pomáhají ty puberťáci nebo lidi kolem 50 a to většinou ženy. Já taky pomáhám automaticky a musím se pochlubit, můj 12ti lety puberťák také

Cherrynka, 24. 5. 2018, 19.40

To je dobře, taky budu vychovávat syna, aby pomáhal. U nás ve městě je to docela děs

Mygara

Mygara, 24. 5. 2018, 19.05

hlavně, že se vám ulevilo

Cherrynka, 24. 5. 2018, 19.41

Jo, hodně

Fuga

Fuga, 24. 5. 2018, 18.11

mně pomáhají automaticky, asi jiný kraj, jiný mrav, kolikrát pomůže i sám řidič

Cherrynka, 24. 5. 2018, 19.41

Tak u nás řidiče jsem ještě nikdy neviděla

Petra Schoberová, 24. 5. 2018, 11.35

Nakopala bych některé vím že to není jejich povinnost ale kolikrát jsem se do toho autobusu nemohla ani dostat pomohl mi treba pan v důchodu 🤔🤔🤔 mladí chlapi seděli a cumeli jak ehm.. Jojo, jednou až jejich slečna či manželka bude tahat kočárek do autobusu to snad pochopí..

Cherrynka, 24. 5. 2018, 12.35

Moje slova. Ti staří lidé jsou slušní, protože tak byli vychovaní a je jim t logické pomoct. Jenže ti maldí....nevím jak kde, ale u nás skoro verbeš. Vím to, jak chodím vybírat vstup na dýze, tak není vyjímka zfetovaný spratci. Jenže jakmile vidí policii, zdrhnou, tak je nemá ani cenu volat! Nevím, jestli je to přímo vina rodičů nebo party, které se dítě bohužel chytlo

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 24. 5. 2018, 9.40

To bych si řekla, jestli mi může někdo pomoct. Já jsem prudká, jak říká manžel, takže bych se s tím moc neprděla.

Cherrynka, 24. 5. 2018, 10.01

Já právě ne, nebudu se nikoho doprošovat

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 24. 5. 2018, 10.44

Jak říkám, jsem prudká o doprošování bych úplně nemluvila. Spíš bych na ně houkla, když se chovají jak dobytek na nic jiného stejně neuslyší. Ale chápu, že každý to řeší jinak a jsem ráda, že tohle musím řešit málokdy.

Cherrynka, 24. 5. 2018, 10.49

Mě ted napadlo ze srandy...... řeknu: hej dobytci, pomůžete mi?? :D by mě zajímala jejich reakce

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů