povanocni vecirek

zobrazeno 501×

Vložil(a): Lenča Pešková, 16. 1. 2018 12.49

dneska nam s kamaradkama konecne vyslo, ze jsme se sesly aby jsme oslavily Vanoce. v mame sraz ve městě. rano vstanem ( s budikem v 8) a venku chumelenice jak blazen. oblecem se a vyrazime na trolejak. díte honim, protoze se rozhodlo udelat ze sebe snehulka. ale proste musime, spechame. dojdem na zastavku a trolejbus ujel samozrejme před nosem - sakra. za chvilku rana jako blazen. trolejak dostal smyk a vyboural. ty voke, my v nem malem sedely. kazdopadne trolejbus tim smerem pojede za hooodne dlouho. po tom co jsme se ujistili ze se nikomu jic nestalo a řidič volal na dispecink jsme sli na jinou zastavku. musime na druhou stranu. po par minutach prijizdi trolejbus, odvezl nas na tramvaj a honem rychle do kavarny za holkama. s tim vsim jsem cestovala cca hodinu ale zpozdeni 30 minut. o vsem vedely, průběžně jsem davala zpravy. dolitnem s vyplazenym jazykem a ony mi reknou ze za 20 minut musi odejit. ehm... jakoze co? to mi nemohly rict kdyz jsem jim volala jaky je problem se tam dostat. celou dobu se stejne bavil o pracovnich věcech a moje maličkost byla trochu mimo. nastvani preslo v litost a to je snad jeste horsi🙁 ach jo

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 21.27

Tak je pozitivní aspoň to, že jste neseděli v to trolejbuse asi osud

nikolava, 18. 1. 2018, 10.01

To jsou teda kámošky

slavuska

slavuska, 17. 1. 2018, 17.50

to by mě taky naštvalo

Nikoll, 17. 1. 2018, 16.07

Tak to je smutný, chápu, že mají jiné starosti než Vy, ale neříct, že se můžou zdržet chvilku, to bych jim poděkovala.

Jarka mmm, 17. 1. 2018, 9.20

Kamarádky na dvě věci.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 21.28

To nejsou kamarádky správná kamarádka by to neudělala, já mám třeba fakt kamarádku jen jednu

Janna, 17. 1. 2018, 8.57

Jé, tak to by mně taky bylo líto. Člověk se těší, že konečně na chvíli někam vypadne a uvidí se s kámoškami a ono to dopadne takhle... Ale s tím trolejbusem jste měli štěstí, že jste v něm neseděli, i když se nikomu nic nestalo.

darzanka, 17. 1. 2018, 8.21

To je teda taky pekny. To bych byla taky nastvana😕

Žofinka

Žofinka, 17. 1. 2018, 7.01

to by mě také nakrklo, hlavně ta šílená cesta

Fuga

Fuga, 17. 1. 2018, 6.29

mě by hlavně mrzela ta blbá cesta, kámošky mají asi holt jiné zájmy

vaniilla, 16. 1. 2018, 21.50

Já jsem dneska těma závějema v Brně nemohla protlačit kočárek... a v kopcích v Komíně je to docela zážitek.

Lenča Pešková, 16. 1. 2018, 22.41

ja malou odpoledne dala do bobu a hura😂

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 21.29

Také jsem v tom sněhu jezdila s malým na saních Ty maminky s kočárky mi očividně záviděly

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů