POŠTA

zobrazeno 1037×

Vložil(a): Cherrynka, 27. 3. 2019 17.20

Normlně mě už domů chodí vykradené balíky!! Zdražují, a pak mě pošlou balík, ve kterém nic není? Když sjem to apk kontrolovala, tak krabice byla pak přelepená, prostě ji někdo otevřel, vybral obsah a zalepil. Blbec... a ještě k tomu jinou izolepou. Naštěstí mi to poštačka vzala zpět na reklamaci. No a za 2 týdny jsme si objednala kosmetiku z eshopu a dvě věci tam chyběly!!! Na krabici zase přelepená díra! Normáně mě už to tak neskutečně štve, myslím, že to někdo na poště dělá schválně. Jenže jjá to tak nenechám. Psala jsem poště i zprávu na fb a víte co odepsali? Prý mám počkat 30 dní na reklamaci. .. To vím, ale že by se omluvili nebo se aspoň divili, to ne

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jufy54, 28. 10. 2021, 14.10

Člověk musí najít jaká přepravní služba mu vyhovuje. Ono někdy je to vážně hrozné a o balíčky se vůbec nestarají. Já mám asi jen pár špatných zkušeností, protože jsem objevila před nějakou dobou tuto přepravu zásilek - https://www.emons.cz/spedice-pusobnost/preprava-zasilek-a-zbozi a za mě spokojenost. Já si myslím, že ono prostě záleží na hodně faktorech. Já jsem doposud spokojená a zatím se s balíky nic nestalo.

naseivanka, 24. 7. 2021, 18.14

Ta pošta je neskutečně drahá. Hlavně mě teda štve, že ten jejich “podrobný návod” https://napovime.cz/navod/jak-poslat-balik/ jak poslat balík je vlastně úplně k ničemu. Snažila jsem se jednou přijít na to, jak třeba přehnout určitý roh krabice, no hrozně jsem se u toho naštvala a hodila se vším o zem. To není nic pro mě. Já potřebuji vést za ručičku.

Kjuše, 13. 7. 2020, 10.14

No a to jste si vždy objednávala přes českou poštu? A nebo i jiné dopravce, jako oni ty bedny sou někdy přelepene protože používají staré krabice kde už třeba izolepa byla, takže to mohlo být i na vině eshopu. Ale nechtěla bych na někoho házet špínu. Jako nic podobného se mi zatím nestalo. A to jsem si už párkrát objednávala věci i ze zahraničí přes tyhle dopravce https://www.olzalogistic.cz/preprava-zasilek-do-zahranici a nikdy žádné věci nechyběli. Jen se třeba trochu zpoždili s časem dodání ale to už je to nejmenší

Witchie, 14. 8. 2019, 11.37

Myslím, že je to o lidech, u nás si naštěstí na doručovatelky nemůžeme stěžovat.

Mygara

Mygara, 3. 4. 2019, 9.17

Příště si balík pořádně před převzetím prohlédnout reklamace jsou naprd

Lusesita25, 31. 3. 2019, 20.16

Já vím proč postu moc nevyužívám.

Aliisha

Aliisha, 29. 3. 2019, 23.05

Po této zkušenosti bych se poště vyhnula obloukem.

Žofinka

Žofinka, 29. 3. 2019, 20.55

S reklamací na poště mám jen samé špatné zkušenosti i když balík mi tedy nikdy nikdo nevykradl ale rozbil

Cherrynka, 29. 3. 2019, 21.13

To taky naštve. Ale poslední dobou je to spotou děs! Že se už vykrádají balky, tak to už je vrchol!

patricia077

patricia077, 30. 3. 2019, 0.54

Tak s reklamacemi všeobecne je problém

Fuga

Fuga, 28. 3. 2019, 21.02

Tak to se mi naštěstí nestalo

Cherrynka, 29. 3. 2019, 17.45

No já už jsem četla, že se to stalo vce lidem, takže poslední dobou je to děs

petralak

petralak, 28. 3. 2019, 17.28

Tak to je super... to se mi ještě nestalo, ale kdykoli chci něco řešit reklamaci, tak mě odbydou, že reklamaci musí podávat pouze odesílatel a z eshopu na to prdí, takže veškerá snaha dočkat se aspoň omluvy nebo kompenzace je marná

Cherrynka, 29. 3. 2019, 17.45

To mi taky bylo řečeno. Ale štve mě to. Když se balík ztratí, je to něco jjiného, stane se. Ale že je vykradený?? Je to vidět na první pohled.

petralak

petralak, 30. 3. 2019, 22.13

Strašná drzost!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů