Pejskařky - konzervy

zobrazeno 688×

Vložil(a): MarketaRachova, 13. 5. 2020 19.20

Ahoj všem, najdou se tu nějaké pejskařky? Popřípadě máte někdo zkušenosti s brit konzervami? Koukala jsem, že mají víc řad a vzhledem k tomu, že od nich máme i granulky, ráda bych pokračovala u značky… budu ráda, pokud máte někdo zkušenost!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kajka Janikova, 23. 1. 2024, 19.17

Ahoj, my máme zkušenost teda lepší s konzervama Louie. Myslím, že se dokonce vyrábí i tady v čr.

Ivulín, 5. 5. 2023, 3.32

Tak s konzervami zkušenost nemám. Jen s granulemi. Ty ale našemu psovi opravdu chutnají. Od té doby, co jsme mu je začali kupovat, tak má i lepší srst. Brit je podle mě kvalitní značka, takže si myslím, že i konzervy budou mít dobré. Určitě bych prvně mrkla na složení. Jinak co se konzerv pro psa týče, tak zkus mrknout ještě sem - https://www.caskrmeni.cz/eshop/psi/konzervy/ Odtud občas objednávám našemu psovi já. Primárně ho ale krmíme granulemi.

Jirasek, 14. 6. 2020, 20.37

Teraz majú na Brit konzervy zľavu v Superzoo 15% https://www.kodino.com/cz/obchod/super-zoo

Olivacekk, 22. 5. 2020, 9.11

Zdravím, osobně ještě doporučuji mrknout na Brit Mono protein, ta mi přijde co se složení týče, úplně bezkonkurenční.

VandaV, 19. 5. 2020, 12.20

My jsme u jejich Fresh konzerv něco přes rok a oba naši pesani je naprosto zbožňujou.

MarketaRachova, 15. 5. 2020, 11.36

Děkuji mnohokrát, jinak s granulkami jsme u řady premium, ale osobně jsem přemýšlela spíš nad Fresh nebo Paté & meat

BeruskaaK, 14. 5. 2020, 19.58

Já bych nejspíš pokračovala ve stejné řadě, co máte granulky… nevím sice, jak to je u Britu, ale my to tak u naší značky máme a vše se suprově doplňuje.

Lipi4, 13. 5. 2020, 23.14

Napište mi do zprávy... Chlap u nich pracuje, tak to klidně můžeme probrat konkrétně...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů