Originální dárky pro děti

zobrazeno 528×

Vložil(a): Káťa Peltánová, 5. 4. 2021 15.40

Ahoj, pokud někdo hledáte dárek pro děti k narozeninám nebo svátku rozhodně bych ráda doporučila e-shop Dárkolandia.cz www.darkolandia.cz Pravidelně zde nakupuji, mají licenční produkty s krtečkem ale i hlavolamy a spoustu dalších tradičních hraček.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Marynn, 15. 6. 2023, 13.39

"Hledáte originální dárek pro děti? Máme pro vás skvělý tip https://www.darkoviny.cz/darky-pro-deti . Nabízíme vám úžasnou možnost překvapit malou radostí a zábavou. Tento originální dárek jim přinese hodiny kreativity a zábavy. Je to dokonalá kombinace vzdělávání a zábavy, která podpoří jejich fantazii a rozvoj dovedností. Ujišťujeme vás, že s tímto dárkem si děti rozhodně nudit nebudou. Překvapte je něčím neotřelým a pozitivně přispějte k jejich vývoji. Zaručujeme, že toto je ten pravý originální dárek, který děti nadchne!"

Kamcca, 27. 5. 2021, 22.43

Chtěla bych pro dceru kvalitní patrový dřevěný domeček pro panenky, nějaké tipy kde sehnat za rozumnou cenu?

Betuska12, 31. 5. 2021, 20.13

Taky ho chci dceři pořídit, ale ještě jsem neviděla nějaký opravdu bytelný za rozumnou cenu...

kamila.336, 13. 10. 2021, 11.42

Mrkni na eshop hracky-ijacek

Azaretka, 21. 4. 2021, 21.54

Zdravím já zase za sebe mohu doporučit tento eshop www.picasee.cz mají krásné kryty na telefony a nejvíc top je kryt fotkou. Je pravda , že je to vhodné pro starší děti co mají telefony, ale myslím, že je to potěší

noemi1, 24. 4. 2021, 10.59

Takže předpokládám, že ten kryt s fotkou od nich asi máš že?

Azaretka, 1. 5. 2021, 13.48

Ano mám ho i dceři jsem ho nechla udělat, ale jak jsem již psala můžeš vytvořit i svůj nějaký motiv nebo vybrat i hotový kryt

noemi1, 3. 5. 2021, 21.58

Nakonec jsem tam vybrala jak sobě, tak i dceři, děkuji za dobrý typ!!!

jancaan, 7. 4. 2021, 12.22

Děkuji za tip.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů