Organizace srazu

zobrazeno 1324×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 16. 5. 2018 19.51

Ahoj, nemáte některá z vás zkušenosti s organizací nějakého srazu? Případně dobré či špatné zkušenosti z něj? Přemýšlím, že zorganizuji slučku po 10 letech od střední školy, říkám si že v tom nemůže být takový problém, ale čím víc o tom přemýšlím, říkám si abych na něco nezapomněla.. Je potřeba něco zvláštního organizovat? :) díky za poznatky ;)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

LenkaKozlova

LenkaKozlova, 19. 5. 2018, 10.03

Nejlepší je na toto facebook, pokud ho spolužáci využívají. Založit událost, pozvat všechny spolužáky, dát anketu ohledně data konání, dát anketu ohledně místa konání nebo místo stanovit podle sebe a pak ještě třeba dát anketu ohledně toho, jestli chtějí zajistit jídlo a od toho se odvíjí, co pak poobjednáváš..nic extra není třeba. Jen je ještě dobré si taky ujasnit, jestli sraz chcete někde v hospodě/restauraci, kde vám jen sloučí stoly nebo chcete někde extrovku.

petralak

petralak, 19. 5. 2018, 12.50

A bude z toho milion názorů, kde půlka bude brblat... kdyby se to udělalo jak jsem psal já Žádný výběry a možnosti... jasně stanovit tam a tam a v tolik a tolik... ptát se je fajn, když jde o tři lidi a ne třicet

LenkaKozlova

LenkaKozlova, 19. 5. 2018, 13.43

Když dáš anketu, kde budou třeba tři data a napíšeš, že se hlasuje do dne XY, tak se prostě ten den podíváš, které datum má nejvíc hlasů a na ten to objednáš. Žádný problém, všichni ví, že se to odhlasovalo. Kdežto, když stanovíš bude to v den X na místě Y, tak se určitě najde někdo, kdo bude řešit - a proč to není tehdy, a proč to není tam, nebylo by lepší... Takhle plánujeme spoustu akcí a nikdo nefrflá, každý vidí, že se to odhlasovalo a je to podle většiny.

Mygara

Mygara, 18. 5. 2018, 14.53

nejhorší je asi sehnat na všechny kontakt a dohodnout se, kde to bude )

Katka

Katka, 18. 5. 2018, 21.18

Kde to bude rozhoduje organizátor srazu ;o)

Janako

Janako, 18. 5. 2018, 21.21

Tak nemusi to byt organizator.Muze nabidnout nejake varianty a dopadne to podle vetsiny.

Katka

Katka, 18. 5. 2018, 21.36

No v naší třídě to dělá organizátor a ostatní nemají problém se přizpůsobit. Je mi celkem jedno, v které restauraci se sejdeme, hlavně, že se zase po dlouhé době uvidíme a pokecáme ;o)

Janako

Janako, 18. 5. 2018, 21.48

Tak o restauraci jako takovou asi nejde,spis jeji umisteni😊 Napr.pokud nekdo bydli na jednom konci Prahy,tak by radeji zasel tam,co ma bliz nez jet pres celou Prahu.

Katka

Katka, 18. 5. 2018, 22.27

No metrem to musí být nepřekonatelný problém 😁

Janako

Janako, 18. 5. 2018, 22.30

Metro jezdi do pulnoci a navic ne vsude je metro.Jinak to byl jen priklad,kdyz se ti Praha nelibi,mysli si treba Brno😁

Katka

Katka, 19. 5. 2018, 8.53

Nemáme srazy trvají déle než do půlnoci. Nevím jak dlouho jezdí šaliny, ale taxíky má každé město. Když jeli někam pařit bráchové taťka pro ně přijel i ve 2 ráno.

V007A, 18. 5. 2018, 8.50

Asi bych udělala událost na FB,ať každý napíše,jak se mu to hodí a kde by chtěl slucku a zamluvit hospodu,myslím si,že není potřeba to tak hrotit.

Gabill, 17. 5. 2018, 18.52

Najlepšie asi vybrať ako deň sobotu, zvlášť ak budú niektorí cestovať z väčšej diaľky a vyhnúť sa dovolenkovému obdobiu. Zarezervovať reštauráciu. My pozývame aj triednu učiteľku, vtedy sa asi hodí objednať aj kyticu. Poslať pozvánky a dať si potvrdiť, kto príde. V prípade, že budete rovno objednávať menu, dala by som si od tých čo prídu poslať zálohu.

petralak

petralak, 17. 5. 2018, 19.57

Já bych byla zase pro pátek když má někdo málo času s rodinou, tak každý víkend je dobrý... např. ti co musí pracovat i o víkendech, vemte si, že mají půlku toho co ostatní.

Gabill, 17. 5. 2018, 20.13

Ako som už napísala, záleží z akej vzdialenosti sa predpokladá, že budú ľudia cestovať. U nás to bolo pre niektorých 300-400 kilometrov. To by v piatok po práci bolo asi nestíhateľné. Okrem toho sme sa zvykli stretávať už poobede okolo štvrtej.

Fuga

Fuga, 17. 5. 2018, 15.56

nic yvláštního, akorát je to nezáviděníhodná činnost, protože každý by to chtěl jinak a ted hledej kompromis

Žofinka

Žofinka, 17. 5. 2018, 13.01

Problém jevtttomžžessslíbívvšichniže přijdou, a pak jich půlka odpadne

V007A, 18. 5. 2018, 8.52

Jojo,to takhle jel chlap na slucku 80 km a byli tam 4, se kterýma se navíc normálně vidí tak to se fakt vyplatilo.

petralak

petralak, 17. 5. 2018, 11.17

Asi dobrý dát vědět dostatečně dopředu a pak ještě týden před připomenout... doba je hektická a někdo může zapomenout

Janna, 17. 5. 2018, 11.11

Já organizovala kdysi sraz od základky a přišli skoro všichni Jen zajednat hospodu a odeslat pozvánky. Já to dělala dost s předstihem, aby měl každý dost času si zařídit volno. Dělala jsem to v pátek, myslím na pátou hodinu a vím, že to bylo nějak v září, protože přes léto by skoro nikdo nepřišel. A bylo to ve městě, ve kterém jsem měli školu.

Katka

Katka, 17. 5. 2018, 11.28

Přesně tak, ne prázdniny, to jsou na dovolených a 17 hod se nám nakonec ukázala jako moc brzká hodina, pro pracujícící a dojíždějící. zase pro ty kdo třeba kojí, není dobré začínat ve 22 apod.

patricia077

patricia077, 17. 5. 2018, 14.48

Nejen prázdniny manžel si měsíc po čtyřicítce organizoval oslavu na konec května a ruší to prý nikdo nemá čas

Cherrynka, 17. 5. 2018, 9.53

Já nevím, na srazy nechodím

Katka

Katka, 17. 5. 2018, 11.29

Já si vybírám. A když chci sraz, tak si ho zorganizuji, tak jak chci a kde chci já, to je ideální ;o))

Cherrynka, 18. 5. 2018, 9.01

JÁ ani nemám na nikoho kontakt a stejně skori půlka v Praze a Brně

V007A, 18. 5. 2018, 8.53

Taky nechodím,nějak by yme to asi nebavilo,radši se sejdu s tím,koho mám ráda.

Cherrynka, 18. 5. 2018, 9.01

To já taky

Janako

Janako, 16. 5. 2018, 21.59

Vybrat vhodne misto,datum a cas a dat ostatnim vedet 😊

Cherrynka, 18. 5. 2018, 9.01

Pamatuju, že u nás tohle bylo těžký

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů