Olympiada a vy a děti..

zobrazeno 575×

Vložil(a): dasza, 8. 8. 2016 11.55

Sledujete olympiadu?fandite.jste ochotni kvuli sportu nejit treba cely den ven.byt v noci vzhuru atd??a co deti?koukaji?zajimaj se o ty sporty tam.atd? Ja uz tu psala ze jsem hodne na sport a me deti(hlavne kluk5let) hodne toho podedily...kluk zna ruzna pravidla.zajima se.sedime u telky.mame na pc streamy.a snazime se sledovat co nejvic prenosu...v noci jsme klidne do 3vzhuru, natocime si budika na dulezite zapasy v noci..doma mame rozpis co kdy kde jede.piseme vyherce..atd...holka2r sleduje taky.miluje plavani,atletiku,plazovky a tenis..od toho se nehnem...ven chodime sporadicky..musi nam to vychazet mezi sportana kde nemame zastoupeni.nebo nastesti na mobilu se to da sledovat kdekoliv;)))) Kluk ma prani.chce taky na olympiadu..a tvrde trenuje-zatim zkousi sporty vseho druhu a zkousi co ho opravdu chytne za srdce...a maminka je hrda a desne rada..pac mit doma nesportovni knedlu.co absolutne nejevi zajem o sport.a je line bych nedokazala prenest pres srdce...

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 12. 2. 2021, 22.09

My jsme velká hokejová rodina, takže všude, kde se hraje hokej, tak to sledujeme . Dokonce ho syn i hraje. Začal, když mu bylo 5 a zatím ho to hodně baví . Babička s dědou mu vloni k Vánocům koupili nové brusle z https://www.bauerhockey.cz/hrac-brusle , protože hokejové vybavení něco stojí, tak aby nám trochu finančně pomohli.

Mygara

Mygara, 19. 11. 2017, 16.05

olympiáda mě necháva vždy úplně v klídku

Fuga

Fuga, 18. 12. 2016, 9.56

mě sledování jakéhokoliv sportu nudí, takže jsem nesledovala

Minnie, 18. 10. 2016, 15.11

Letní olympiáda nás nebere vůbec. Mě i partnera baví sledovat spíš zimní sporty, v první řadě hokej, pak biatlon, skoky na lyžích, běh, to nás baví moc . Do hokeje jsme zažraní děsně, před dêtmi jsme jezdívali do Pardubic to bylo super, teď můžeme zatím leda u nás na stadion na nějakou okresní ligu nebo co se tu hraje když je v květnu mistrák, sedíme a fandíme. Ale straší dcera zatím hokej nemá ráda, uvidíme třeba ji to ještě chytí, já jsem začala sledovat hokej asi v 8 letech.

Topik2, 21. 8. 2016, 17.20

Manza sleduje s klukama já na to nejsem

Petra Schoberová, 18. 8. 2016, 6.06

Olympiádu nesleduje vůbec samozřejmě veškerý úspěch našich sportovců potěší ale u nás frčí pouze a zatím jediné hokej takže nás to čeká v květnu a za dva roky OH

nikihiphop

nikihiphop, 10. 8. 2016, 23.54

Jo jo my sledujem , malej ještě tolik nevnímá ale občas taky na to čučí , nejradši mám atletiku běh atd... fandím čechům, maďarům a indii a ze srandy severní korei je to někdy sranda na to koukat ale nenavidím doping a ty podvody, musím říct stejně nejlepší bylo 2008... stojí to teď docela za prd jinak teda nejsem extrem fanoušek sportů ale olympijády si ráda shlédnu..

skřítek, 10. 8. 2016, 21.36

Klobouk dolů, takové nadšence jako jste vy s rodinkou neznám. U nás jedou spíš ZOH, hlavně hokej a samozřejmě sporty, kde nás někdo z našich reprezentuje. Ale jen tak zlehka, žádný fanatismus....

kajca, 10. 8. 2016, 8.25

My to nesledujeme v tv,obcas sa pozriem na nete na nejaké vysledky.

klarike1

klarike1, 10. 8. 2016, 0.01

To jako to 5ti leté dítě kouká v noci na tv??? nebo jsem to spíše špatně pochopila my nesledujeme, bude mi stačit medailová bilance po skončení OH, abych byla v obraze. Sport mám taky raději praxi než v tv. A jsem celkem ráda, že můj manžel je celkem nesportovní (tedy občas plave a hraje tenis, ale to jen relaxačně).

dasza, 10. 8. 2016, 7.11

Jojo..on teda kdyz chce muze spat;)ale vzdy se dozaduje probuzeni...treba kdyz jrajku vzdy ve 3rano volejbalistky..reknu.jsou 3rano.des na ten volejbal?a on je na nohach a neusne u toho...pak to skonci a de si na hodku dve lehnout aby v 6-7mohl zas fungovat;)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů