Odsavač par

zobrazeno 841×

Vložil(a): Alexx, 4. 12. 2018 19.50

Pěkný den maminky, ráda bych se vás zeptala na jednu věc... Zajímá mě, jakou máte doma digestoř, teda pokud ji doma vůbec máte? Je to pro vás nezbytnost?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Dajikaaa, 31. 5. 2019, 14.45

Aha, vidíš, díky za tip. Koukala jsem na jejich web a teda nabídku mají hodně dobrou. Hlavně nabízejí netradiční řešení, se kterým jsem se teda ještě nesetkala. Moc díky, za úvahu rozhodně stojí.

Soniiiciii, 27. 4. 2019, 9.53

Ahoj, já si teda kuchyni bez digestoře nedovedu představit. My máme značku Airforce a teda jako paráda. Jsou to trochu dražší kousky, ale ta cena je za kvalitu. Jsou to italské digestoře. Tak to je můj tip. Já bych si ani levnější nekupovala, s ohledem na kvalitu. Jinak pokud mohu doporučit, pak doporučuji spolupráci se shopem https://www.airforce-eshop.cz.

Dajikaaa, 23. 1. 2019, 8.29

Já taky teda větrám okny, ale jen proto, že se mi při vaření zamlžují. Nicméně nás je doma opravdu hodně, takže vařím fakt často a proto tu digestoř používám a to denně. Myslím, že už bych vaření bez ní nedala. Teď nás ale čeká reko kuchyně a já si budu vybírat novou digestoř. Jaká značka se osvědčila vám a s jakou třeba spokojeni nejste?

Misacek, 25. 2. 2019, 9.01

Dajiko, my máme doma digestoř zn. Airforce. Kupovali jsme ji na netu https://www.airforce-eshop.cz/ a jsme s ní spokojeni. Je teda trošku dražší, ale kvalitou se nemůže rovnat ničemu, co je na trhu. Navíc jsme byli hodně spokojeni s přístupem prodejců. Skvěle a ochotně nám se vším pomohli. Takže doporučuju.

Eliiika85, 31. 3. 2019, 12.04

Misacku a jaké to řešení jste přesně zvolili? Osobně bych se docela i vrhla do toho řešení, kdy je digestoř součástí varné desky. Jen mám strach, zda je toto řešení účinné. Nemáš ho náhodou?

Fuga

Fuga, 16. 12. 2018, 14.06

mám, protože do kuchyně patří, ale větrám stejně oknem

WeruskaSK

WeruskaSK, 7. 12. 2018, 16.40

pouzivame skor svetlo z neho preto sme vybrali taky aby sa dalo samostatne zapnut bez toho aby isiel odsavac, ten pouzivam ked vypustam tlakovy hrniec alebo vyprazam ryby

Misska20, 6. 12. 2018, 16.46

Máme a používáme při každém vaření.

vaniilla, 5. 12. 2018, 21.22

Mame a poustime vzdy, kdyz se vari.

vivianr, 5. 12. 2018, 16.23

Taky máme nějakou lacinou, co byla jako dárek ke sporáku a nejraději bych jí vyhodila z okna. Kromě špinavého filtru to nemá žádný efekt. Investujte do pořádné, jinak to nemá smysl.

Janako

Janako, 5. 12. 2018, 14.29

Nemám, když je potřeba, tak vetram😊 u nás by to ani v kuchyni nešlo nad sporák.

Jana82

Jana82, 5. 12. 2018, 13.02

Nemáme, když je potřeba, tak otevřu okno

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů