odmrazení lednice a mrazáku

zobrazeno 2309×

Vložil(a): patricia077, 31. 3. 2017 8.20

Musím se smát, když jsem hledala, kam tohle nacpat, tak hobby a volný čas fakt asi neeeeee hehe, ale jinam taky těžko...tak jsem za poslední dva dny odmrazila tři lednice s mrazáky a byl to teda mazec, protože nebylo moc času, tak jsem si chtěla pomoct a zrychlit to, někdo radil fén, moje mamka třeba hrnec horké vody..nechtěla jsem poškodit lednici, tak jsem jednou půl dne ručně odlamovala kusy teda doslova kry ledu, ale to taky asi není zrovna nej..jaký tip máte vy? Fén, horká voda či něco jiné?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivanka386, 16. 10. 2020, 20.47

Já vůbec nevím, jak odmrazit ledničku, protože jsem to snad nikdy nepotřebovala... A pokud jsem to někdy potřebovala, tak jsem ji rozhodně neodmrazovala Je to možná proto, že mám relativně novou ledničku ze stránek https://domacnost.biginzerce.cz , kde jsem si ji koupila z druhé ruky, protože jinak jsou docela drahé

Dajikaaa, 30. 9. 2019, 17.51

My jsme teda šli do zn. Liebherr (koupili jsme přes shop www.topchlazeni.cz), protože tam měli nejlepší výběr s skvělýma cenama a hlavně s výbornýma popiskama, takže jsme si mohli fakt pohodlně vybrat. Jinak s výběrem jsme moc spokojeni.

Alexx, 26. 3. 2020, 19.02

A radila ses s nimi ohledně vhodného výběru?

Misacek, 30. 7. 2019, 19.34

Ahoj, já jsem na topchlazeni.cz nakupovala a žádnou prodejnu jsem nevyhledávala. Kupovala jsem tam lednici a taky jsem potřebovala hodně poradit a jejich pracovník byl senzační. Se vším mi poradit, řekl co a jak, na co se při výběru zaměřit. Čili nikam nemusíš chodit, všě vyřešíš buď přes net nebo přes telefon.

Soniiiciii, 1. 7. 2019, 21.15

Prosím vás, má ten topchlazeni.cz taky nějakou prodejnu? Jako mě jde o to, že o výběru mrazáku bych se potřebovala poradit s někým, kdo tomu opravdu rozumí. Jednak je to docela investice a jednak nechci kupovat sama něco, čemu nerozumím. Nebo jak jste to udělali vy? Tobě s výběrem někdo pomáhal?

Alexx, 3. 3. 2019, 11.54

Jinak teď jsem se dívala na https://www.topchlazeni.cz a jen upozorňuji, že tam mají akční ceny Pro ty, co se ještě rozhodují a cena je pro ně překážkou

Eliiika85, 2. 4. 2019, 17.59

A ty máš tyto značku doma? Jak jsi s ní spokojená? Já o ní uvažuju, ale docela se bojím, abych za tu cenu nebyla sklamaná.

Alexx, 27. 1. 2019, 18.38

Holky, díky moc za info. Jste skvělý! No, my jsme teda šli do zn. Liebherr (koupili jsme přes shop www.topchlazeni.cz), protože tam měli nejlepší výběr s skvělýma cenama a hlavně s výbornýma popiskama, takže jsme si mohli fakt pohodlně vybrat. Jinak s výběrem jsme moc spokojeni.

Misacek, 27. 10. 2018, 23.39

Ahoj, no my máme zn. Liebherr a spokojenost. Máme právě s těmi šuplíky. Je to kavlitní značka.

Soniiiciii, 19. 11. 2018, 20.50

Jo? Jste s tou značkou Liebherr spokojeni? Já nad ní právě uvažuju, ale stojí docela dost, tak pořád zvažuju.

Misacek, 28. 11. 2018, 17.43

No, to jo, ale je to skvělá kvalita. Tam je opravdu jistota, že nekupuješ nějaký šunt. Ale hele, klidně zavolej na kontakt, který je uvedený na https://www.topchlazeni.cz/ a oni ti poradí...

Alexx, 26. 10. 2018, 9.10

Holky, včera nám odešla lednice. Už nebudu řešit opravu, byla stará. Teď ale budeme kupovat novou. Chtěla bych se šuplíkovým mrazákem (aspoň 3 šuplíky). S jakou značkou máte zkušenosti?

patricia077

patricia077, 26. 10. 2018, 9.12

Beko Zanussi apod

Misacek, 22. 12. 2018, 22.17

Já nevím, třeba tyhle značky nám elektru vysloveně nedoporučovali...

patricia077

patricia077, 22. 12. 2018, 23.45

Hmm je to fuk kus od kusu o značku až tolik nejde zato mít štěstí na kus určitě

Kristy Sim

Kristy Sim, 21. 3. 2018, 22.03

Také dávám hrnec s horkou vodou. Myslím, že ledničce to neublíží. S cim mám ale problém já , je co po odmrazeni? Máme takovou zapeklitou mrazničku, že i když vše odmrazim, očistím, tak na těch "trubkách, kde byl led mi zůstane voda. Nejde se tam absolutně dostat, když jsme to zkoušela nechat vyschnout, tak nic moc účinek... A to je skoro jako házení hrachu na stěnu, když nemám čas to nechávat vyschnout. Protože když nemrazi mrazák, nejede celá lednice...

patricia077

patricia077, 22. 3. 2018, 7.29

jj je to složité to znám

Žofinka

Žofinka, 2. 9. 2017, 19.59

častěji odmrazovat .-), to je rada k nezaplacení

patricia077

patricia077, 3. 9. 2017, 15.30

jj je to opruz

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů