odmrazení lednice a mrazáku

zobrazeno 2673×

Vložil(a): patricia077, 31. 3. 2017 8.20

Musím se smát, když jsem hledala, kam tohle nacpat, tak hobby a volný čas fakt asi neeeeee hehe, ale jinam taky těžko...tak jsem za poslední dva dny odmrazila tři lednice s mrazáky a byl to teda mazec, protože nebylo moc času, tak jsem si chtěla pomoct a zrychlit to, někdo radil fén, moje mamka třeba hrnec horké vody..nechtěla jsem poškodit lednici, tak jsem jednou půl dne ručně odlamovala kusy teda doslova kry ledu, ale to taky asi není zrovna nej..jaký tip máte vy? Fén, horká voda či něco jiné?

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Dajikaaa, 30. 9. 2019, 17.51

My jsme teda šli do zn. Liebherr (koupili jsme přes shop www.topchlazeni.cz), protože tam měli nejlepší výběr s skvělýma cenama a hlavně s výbornýma popiskama, takže jsme si mohli fakt pohodlně vybrat. Jinak s výběrem jsme moc spokojeni.

Alexx, 26. 3. 2020, 19.02

A radila ses s nimi ohledně vhodného výběru?

Misacek, 30. 7. 2019, 19.34

Ahoj, já jsem na topchlazeni.cz nakupovala a žádnou prodejnu jsem nevyhledávala. Kupovala jsem tam lednici a taky jsem potřebovala hodně poradit a jejich pracovník byl senzační. Se vším mi poradit, řekl co a jak, na co se při výběru zaměřit. Čili nikam nemusíš chodit, všě vyřešíš buď přes net nebo přes telefon.

Soniiiciii, 1. 7. 2019, 21.15

Prosím vás, má ten topchlazeni.cz taky nějakou prodejnu? Jako mě jde o to, že o výběru mrazáku bych se potřebovala poradit s někým, kdo tomu opravdu rozumí. Jednak je to docela investice a jednak nechci kupovat sama něco, čemu nerozumím. Nebo jak jste to udělali vy? Tobě s výběrem někdo pomáhal?

Alexx, 27. 1. 2019, 18.38

Holky, díky moc za info. Jste skvělý! No, my jsme teda šli do zn. Liebherr (koupili jsme přes shop www.topchlazeni.cz), protože tam měli nejlepší výběr s skvělýma cenama a hlavně s výbornýma popiskama, takže jsme si mohli fakt pohodlně vybrat. Jinak s výběrem jsme moc spokojeni.

Misacek, 27. 10. 2018, 23.39

Ahoj, no my máme zn. Liebherr a spokojenost. Máme právě s těmi šuplíky. Je to kavlitní značka.

Soniiiciii, 19. 11. 2018, 20.50

Jo? Jste s tou značkou Liebherr spokojeni? Já nad ní právě uvažuju, ale stojí docela dost, tak pořád zvažuju.

Alexx, 26. 10. 2018, 9.10

Holky, včera nám odešla lednice. Už nebudu řešit opravu, byla stará. Teď ale budeme kupovat novou. Chtěla bych se šuplíkovým mrazákem (aspoň 3 šuplíky). S jakou značkou máte zkušenosti?

patricia077

patricia077, 26. 10. 2018, 9.12

Beko Zanussi apod

Misacek, 22. 12. 2018, 22.17

Já nevím, třeba tyhle značky nám elektru vysloveně nedoporučovali...

patricia077

patricia077, 22. 12. 2018, 23.45

Hmm je to fuk kus od kusu o značku až tolik nejde zato mít štěstí na kus určitě

Kristy Sim

Kristy Sim, 21. 3. 2018, 22.03

Také dávám hrnec s horkou vodou. Myslím, že ledničce to neublíží. S cim mám ale problém já , je co po odmrazeni? Máme takovou zapeklitou mrazničku, že i když vše odmrazim, očistím, tak na těch "trubkách, kde byl led mi zůstane voda. Nejde se tam absolutně dostat, když jsme to zkoušela nechat vyschnout, tak nic moc účinek... A to je skoro jako házení hrachu na stěnu, když nemám čas to nechávat vyschnout. Protože když nemrazi mrazák, nejede celá lednice...

patricia077

patricia077, 22. 3. 2018, 7.29

jj je to složité to znám

Žofinka

Žofinka, 2. 9. 2017, 19.59

častěji odmrazovat .-), to je rada k nezaplacení

patricia077

patricia077, 3. 9. 2017, 15.30

jj je to opruz

vendy.z, 8. 4. 2017, 13.44

Hrnec s horkou vodou a pořád měnit...

patricia077

patricia077, 8. 4. 2017, 18.59

jj zabral ale chtěla jsem něco méně drastického .-)

annicka

annicka, 2. 4. 2017, 11.09

Normalne nechavam otevrenou a samo pusti a kdyz je nejhur, tak kastrolek, ale ne s varici, ale teplejsi vodou at je tam teplejc a pusti to rycheji

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů