Nové vybavení kuchyně

zobrazeno 351×

Vložil(a): Lejla76, 17. 10. 2023 9.40

Ahoj, stehujeme se a budu mít úplně novou kuchyň. Vzhledem k tomu, ze jsme doteď žili ve starém panelakovém bytě s otresnou kuchyní, tak si zařizování dost užívám. Doporučíte co se vám v kuchyni osvědčilo. Talíře, sklenice, příbory, praktické věci, apod. Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Monika8989, 9. 4. 2024, 22.33

Dobrý den, rozhodně souhlasím s tím, že multifunkční vybavení je nejlepší. V naší kuchyni jsme si pořídili sady nerezového nádobí, příborů, a hlavně keramických nožů, které jsou nejen odolné, ale i perfektně vypadají. Co se týká sklenic a talířů, tak preferuji minimalistický design, který se dobře hodí ke všem příležitostem.

Jana Novotná, 14. 4. 2024, 19.21

Ahoj, gratuluji k novému bytu a kuchyni. Titanové nádobí je podle mě nejlepší volbou pro každou moderní kuchyni. Jeho odolnost a schopnost rovnoměrného vaření jsou nepřekonatelné. Mám s ním výborné zkušenosti, a hlavně se mi v něm nikdy nic nepřipálilo. O víkendu jsem v titanovém hrnci vařila guláš, který byl neodolatelný.

Radkamracek588, 19. 4. 2024, 5.52

Dobrý den, nová kuchyň je prostě základ. Já jsem si nedávno koupila nové hranaté talíře, se kterými je celá rodina spokojená. Minulý týden jsem vařila svíčkovou ve svém novém titanovém nádobí, které jsem si koupila na stránkách zgastro.cz. Po svíčkové se jen zaprášilo a všichni se až za ušima olizovali. Pokud hledáte kvalitu, tak se podívejte na tyhle stránky.

Kamila Nová, 22. 4. 2024, 22.23

Ahoj, nová kuchyně je vždycky velká výzva. Musím, ale souhlasit, že pokud hledáte kvalitní nádobí, tak se podívejte na stránky https://www.zgastro.cz/3-titanove-nadobi. Doporučuji si prohlédnout jejich nabídku a věřím, že si tam vyberete všechno, co potřebujete do vaší nové kuchyně. Uvidíte, že s novým nádobím bude vaření ještě větší radost a potěšení.

Kajka Janikova, 18. 1. 2024, 19.20

Já jsem si postupně vyměnila mou extrémně starou a polorozbitou sadu za designovější nádobí Bitz (objednavam na Bakly)

Koudelka80, 21. 1. 2024, 18.36

Dobrý den, už nějaký čas se na to dívám a mají tam pěkné kousky. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte odtud i některé sklenice Lyngby Glas a jestli jsou skutečně pěkné i v reálu anjen na fotkách.

Kajka Janikova, 22. 1. 2024, 20.57

Dobrý den, ano mám jednu sadu. Je to nejspíše foukané sklo, takže žádný laciný proužek z boku sklenic. Prostě to dodá takový efekt luxusu na stole.

Lejla76, 26. 3. 2024, 13.21

a jak si s tím spokojená? taky jsem se koukala..

lucie25987, 17. 1. 2024, 20.38

Taky se připíchnu k dotazu... Do konce měsíce bychom se už měli taky dočkat nové kuchyně, kterou jsme si nechávali dělat u https://www.gabon.cz/rubrika/kuchyne/ a už se nemůžu dočkat, až v ní poprvé uvařím . Stěhovali jsme se už před Vánoci, tak tu mám zatím jen takovou malou, provizorní kuchyň a už mě to s ní nebaví .

HelaZalesak, 15. 12. 2023, 14.38

Já jsem pořizovala hodně věcí co se dekorací tyče v pepcu třeba nebo i ikea. Ale kastroly, pánve, pekáče atd tak to jsem brala na Berlingerhaus. Mají tam docela velký výběr, takže co mi chybělo, tak jsem dokoupila tam. Mooc mě baví že mají hodně věcí sladěno do jedné barvy.

Majda2299, 17. 12. 2023, 12.02

Asi se tam podívám, díky za doporučení. Potřebuju pořídit nějako nové vybavení na chalupu, ať se mi i tam dobře vaří. Potřebovala bych hlavně věci na pečení právě.

HelaZalesak, 20. 12. 2023, 12.34

Tak se mrkni https://www.berlingerhaus.cz/peceni/, tam určitě něco najdeš si myslím. Navíc tam mají i teď nějaké slevy. Tak štastnou ruku při výběru.

Evulka, 23. 10. 2023, 20.37

Ahoj, my renovovali kuchyň před nějakým rokem - taky panelák. Chtěla jsem nějakou změnu a prostě mít hezkou kuchyň, moderní. Spoustu věcí jsem kupovala přes internet. Pokud chceš kvalitní věci a třeba i trochu netradiční, zkus se podívat, jestli by tě nezaujalo něco tady https://www.bakly.cz/kuchyne

sarkanova3333, 24. 10. 2023, 19.14

Ahoj, my tam kupovali do kuchyně ty hrnky se stromem, co mají v nabídce a jsou opravdu krásné a vkusné. Podle mě se hodí třeba i jako dárek

Venuska, 5. 12. 2023, 11.33

Mám od nich kuchyňská prkénka z akáciového dřeva. Jsou hodně kvalitní, jsem moc spokojená.

Matyna, 13. 12. 2023, 13.32

Koukala jsem na jejich web, neodolala jsem a objednala Akáciový servírovací etažér. Rádi celá rodina stolujeme, určitě bude praktickou ozdobou stolu.

kamika, 18. 12. 2023, 13.15

Udělala jsem si radost od nich taky. Koupila jsem si mlýnky na sůl a pepř, samozřejmě s krásného akáciového dřeva. Jsou ozdobou kuchyně.

esterka228, 23. 10. 2023, 15.07

Jedna věc že které mám radost je tenhle nůž https://profikuchar.cz/c/santoku-noze-nakiri/ivo-premier-nuz-santoku-18-cm-9032218. Koupila jsem ho na doporučení bráchy. Dělá v kuchyni s masem a musím říct, že je to fakt kvalita. Ostřejší jsem neměla.

Denisa75, 22. 10. 2023, 14.14

Ahoj, já všechno nakupovala v kamenných obchodech, baví mě, když si ty věci můžu nejdřív ohmatat a vidět je naživo. Jinak za mě určitě doporučuji nějaké organizéry do šuplíků - třeba na příbor a tak. Věci jsou hezky oddělené a je v tom nějaký řád.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů