Nájezd na kočárek

zobrazeno 2980×

Vložil(a): dadinkamaminka, 20. 7. 2019 22.13

Ahoj maminy. Vy, co bydlíte v paneláku, jak máte vyřešený nájezd na kočárek? Máme kočárkarnu, ale než se do ní dostanu, musím sjet 10schodu 🙄 Je nepraktické odnést dítě do třetího patra, nechat ho doma a pak jít zas dolů a tahat se s kočárem po schodech. Máte nějaký tip, jak udělat nájezd? Ještě nevím, co na to řeknou sousedi, nevím, jestli to povolí vůbec... Jak se to dá jinak řešit, když se jim to nebude líbit? Díky za reakce...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

evaevik

evaevik, 8. 8. 2019, 11.31

Tahala jsem celé roky kočár až do 4.patra.Jinak to nešlo a taky jsem to dala.

Leen, 30. 7. 2019, 14.40

My bydlíme také v paneláku, do kočarkarny sjíždím s dítětem, bydlíme v 5patre bez výtahu, tak nemám stejně na výběr.

Fuga

Fuga, 29. 7. 2019, 15.38

u babicky to tedy vždy seskáču i s kočárem a v něm mám i dítě

Leňulka, 28. 7. 2019, 14.44

My teda před panelákem máme nájezd dělaný, a bydlíme v druhém patře, vždy jsem měla kočárek v kočárkárně nebo ve sklepě, nikdy jsem ho netahala do bytu

jancaan, 22. 7. 2019, 19.31

Ja kocar tahala do 4.mezipatra - masakr, takze 10 schodu je pohoda. U kamaradky jsem viděla zelezne vyklapejici najezdy v baraku dolu do kocarkarny. Ale museli to odsouhlasit lidi v baraku.

L.janicka.l

L.janicka.l, 22. 7. 2019, 19.04

U nas jsou ve vsech vchodech najezdy z drevenych lati na golfky atd je to moc siroke, takze jsem golfky vynasela cca 10 schodu, pak uz je vytah. Tak se krasne zajede tam kam je treba.

petralak

petralak, 21. 7. 2019, 23.13

Sjet 10schodů? To není tak hrozný... to se dá sjet i vyjet s dítětem... A nebo pokud je mimčo v korbě, tak sundat korbu, sjet dolů (nahoru) a donést korbu s prckem a když už umí prcek stát, tak dítě do ruky, snesu, postavím na zem a skočím pro kočár a sjedu s ním do kočárkárny.

Katka

Katka, 21. 7. 2019, 18.01

Máme zadní vchod, takže bezbariérové. Projednala bych to na schůzi družstva.

Nikoll, 21. 7. 2019, 12.56

My teda do paneláku máme ze zadu vjezd bez bariér a dá se rovnou do výtahu, ale u mamči na baráku jsou tři schůdky a pak 8 do sklepa, ale jsou tam dané prkna jako nájezd, sice to balancovat s mimčem nic moc, ale to sem jí raději dala do šátku než se tahat do sklepa a pak zase k mamce nahoru

patricia077

patricia077, 21. 7. 2019, 12.41

Já jsem buď táhla po schodech nebo jela do sklepa bokem ale když bylo mokro nebo náledí tak to bylo o hu.. takže jsem radši nechala kočár u schránek kde zas překážel nájezd bez souhlasu bych nedelala

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů