Naboso a nikdy jinak :)

zobrazeno 2736×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 29. 5. 2018 13.19

Promaminky, manžel začal letos na začátku jara chodit bos. Všude. V lese, po kamenech, v písku, po rozpálených dlažebních kostkách (prý už mu to vůbec nevadí), v botách už ani neumí řídit auto (čímž se prakticky řečeno živí).. Já se pomalu také osměluji, ale určitě ne v takové míře a to hlavně kvůli dětem, protože bych je po městě bez bot, když jeden syn běží na jednu stranu a druhý na druhou, nedoběhla.. Když jdeme bosí, přijdu si ve městě (třeba i na dětském hřišti) jako exot.. I když pár lidí tu taky potkávám pravidelně.. Jak to máte vy? Katka sem psala loni o bosé chůzi příběh.. Kdo z ostatních to zkouší a jak to jde? Manžel tvrdí, že je to návykové :) mě se to líbí zejména z ekonomického hlediska :D jen bych potřebovala domyslet nějakou vychytávku, když přijdu domů, abych nemusela chodit do koupelny přes byt se špinavýma nohama ;)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Raf123, 11. 2. 2019, 19.17

Doma jedině bosa,zbytečné nosit na zahradě boty,aspoň ušetřím takové sekání trávy bez bot je příjemná masáž...do města jen v botech,bez bot bych to nedala. Kdybych si byla jistá tím, že na nic hnusného nešlápnu (střepy,stříkačky...), chodila bych boso i v tom městě. Do města nosím žabky nebo pantofle a nohy černé hlavně paty,jak kdybych šla bosa,kolikrát je nemůžu ani umyt,někdy umyju jen co jde a na zbytek kašlu.

Ketris

Ketris, 20. 10. 2018, 10.42

Ma muj respekt, ja chodim bosky jen u nas na dvore a zahrade, jinak bych si netroufla

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 7. 2018, 17.31

hmmm neviem no, na zemi je dost ostrych veci nenapichol sa este o nic?

Kamila Pecharová, 30. 7. 2018, 22.18

Ne, zatím ok zato starší syn si v pátek u řeky rozsekl patu o kámen.. Bez bot není tak často a hned tohle

vendy.z, 1. 6. 2018, 7.29

Na koupališti, v přírodě mi to nevadí

Fuga

Fuga, 31. 5. 2018, 18.18

tak to já jen po parcele, po městě bych si netroufla, je tam takového bince

Cherrynka, 31. 5. 2018, 21.20

u nás tay, hlavně ty plivance

Čertice, 31. 5. 2018, 12.46

Já s malým máme boso botky tady v Praze by to bez bot bylo o průšvih, ale potkávám odvazlivce tam kde to jde tam se zouvame

Cherrynka, 31. 5. 2018, 21.21

U nás jich taky pár je. Popravdě to ve městě vypadá docela divně

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 30. 5. 2018, 21.10

Chodím v létě, hlavně doma a na zahradě, ale občas i třeba na výletech mimo civilizaci. Do města bych se, ale asi neodvážila. Ne, že by mi vadil asfalt nebo štěrk (kupodivu mi to přijde příjemné), ale spíš kvůli čurbesu.

Adrianita, 30. 5. 2018, 21.06

Já chodím bosá jen na zahradě, taky se mi chodí dobře naboso. Jinak mně by vadily tvrdnoucí paty, i tak musím hodně brousit...

Cherrynka, 31. 5. 2018, 21.21

Na písku se krásně brousí, to mám vyzkoušené

Adrianita, 31. 5. 2018, 21.42

TAk to je možné

Janna, 30. 5. 2018, 19.47

Bosa chodím jen doma na zahradě, jinak ne. Do města bych bez bot nešla

Cherrynka, 30. 5. 2018, 16.43

Já chodím bosá po cestě, když jdu k prarodičům. Je to asi 3km, nový asfalt, tak tam není binec

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů