Moderní umění

zobrazeno 3749×

Vložil(a): Petra Schoberová, 15. 6. 2018 6.23

Předchozí diskuze mi vrátila vzpomínky na naše návštěvy zámku když jsem byla malá a na to jak všude byly obrazy moderního umění, zrovna to na které jsem si vzpomněla byla kolečka čtverečky čáry a podobně.. Přiznávám se že toto mi nic neříká a moc to asi nechápu :D nebo nedávno jsme s manželem sledovali jak jedna umělkyně zvrací mléko s barvou na plátno?? Jakože fakt :D jak jste na tom s podobným "moderním uměním" vy?? Máte podobný zážitek??

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 25. 1. 2023, 9.17

Moderní umění mám fakt ráda. Chodím pravidelně na aukce umění do galerie https://www.galerieubetlemskekaple.cz/aukce-a-soucasne-umeni/ a většinou si vybírám ty běhy a katalogy, které draží méně známé moderní umělce, ke kterým se třeba kulturní veřejnost a škola dostanou až za pár (někdy i desítek) let. Pro mě je to netypické, inovativní a tak trochu rajcovní.

koliaska105, 31. 5. 2020, 18.36

Abych pravdu řekla, tak moderní umění také není úplně můj šálek kávy. Na druhou stranu ale musím uznat, že některé abstraktní kousky se mi vlastně docela líbí. Sama bych si ráda nějakým takovým uměleckým dílem do budoucna obohatila i svůj interiér. Koukala jsem, že docela pěkná díla nabízí třeba tady https://www.antikart.cz/ Bohužel to ale teda není ani trochu levná záležitost, no.

Ivulín, 14. 10. 2022, 13.18

Koukám, že na moderní umění máme stejný názor. Sbírat umění je ale určitě super, myslím si, že v každé domácnosti by prostě na zdech měly viset nějaké obrazy. Já teď hodně uvažuji nad tím, že bych se po letech zase vrátila k malování. Jen si teda musím sehnat nějaké barvy na malování obrazů - https://www.vytvarne-potreby.eu/akrylove/ Stojan a plátna už doma mám.

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 7. 2018, 17.14

osobny zazitok nastastie nemam ale v casakoch som uz citala kadeco, uz nevedia ako zaujat

Mygara

Mygara, 18. 6. 2018, 8.09

já si namaovala moderní obraz do obyváku, protože jsem chtěla, aby barevně ladil a je to to jediné, co zvládnu )

Janna, 17. 6. 2018, 19.08

Já modernímu umění vůbec nerozumím a nikdy mně to nic neříkalo. Prostě čmáranice

Fuga

Fuga, 17. 6. 2018, 7.06

tak takový extrém vážně nemusím, ale jinak v tomto ohledu jsem také moderní umělec, červenou čáru umím udělat bravurně )

Aliisha

Aliisha, 16. 6. 2018, 12.21

Umění nerozumím. Občas se mi zdá, že známý autor udělá nějakou šmouhu na plátno a je z toho umění.

Adrianita, 16. 6. 2018, 9.15

Tak umění může být vše, taky mně to hlava nebere.

Kamila Pecharová, 16. 6. 2018, 0.10

Nerozumím tomu.. Ráda se podívám, ale vadí mi, že k tomu většinou není komentář co tím autor myslel ale je pravda, že muzea navštěvuji minimálně

Čertice, 15. 6. 2018, 15.57

Neumím říct, co je umění a co ne jen vím, co se mi líbí a co ne

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů