Milé, drahé ženy !

zobrazeno 426×

Vložil(a): snany, 8. 3. 2016 15.46

Přeji nám všem krásný svátek. Ne každý dárek musí být vždy hmotný, takže pokud jste třeba smutné a manžel se tváří, že o MDŽ v životě neslyšel, nevěšte hlavu. Pro mě je třeba nejdůležitější jak se chová ke mě a našim dětem, když zaspím odveze mě do práce, pokud jde nakupovat vždy mi něco dobrého koupí. Dnes jsem dostala od děti dárečky vyrobené z papíru.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Laurel456, 21. 7. 2021, 19.53

Neslavíme ho, kytku nenosím. Ale nevadí, však ony se najdou i jiné příležitosti, kdy manželce dát kytku. Moc rád ji dělám radost a kytky objednávám na https://www.florea.cz. Doporučuju.

Mygara

Mygara, 3. 1. 2018, 19.00

můj manžel ho pravidelně drží a dostanu červený karafiát, stará škola )

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.58

Tak tenhle svátek neslavíme, možná že mi někdy něco přinesl, ale spíš ne

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 19.13

manžel naštěstí na MDŽ nezapomněl, ale jak píšete, důležité je to, jak se k nám chová po celý rok

Kristy Sim

Kristy Sim, 10. 3. 2016, 22.42

Já teda dostala dobrotu od manžela, ale popravdě mě vůbec nenapadlo takový svátek "slavit". Já to mám nějak zafixované jako komunistický svátek.... nebo možná nejsem ještě "ta správná" žena =)

Minnie, 9. 3. 2016, 19.34

My tohle neslavíme. Kytku jsem teda dostala, ale ne od partnera, ale od nějakého mladého prodavače v Lidlu, dávali tam růži každé nakupující to mi přišlo milé

Petra Schoberová, 9. 3. 2016, 10.48

Taky přeji vše nejlepší .. Manžel na všechny svátky zapomíná ale o to fakt nejde ale letos jsem byla hodně překvapená .. Vzpomněl si a dostala jsem kytičku, není to sice o tom ale co si budeme nalhávat na srdíčku to zahřeje ... Jinak darem pro mě je on sám

ivka1981, 9. 3. 2016, 1.36

Také jsem dnes žádnou kytku nedostala, ale s dětima jsme si užili sníh, co do rána napadl a byl to krásný den, lepší, než čekat doma na kytku, i když by potěšila a dělat chlebíčky nebo jednohubky

benca, 8. 3. 2016, 21.14

je to pravda co pisete, je to viac ako darcek

dasza, 8. 3. 2016, 19.32

Kazdy rok nic nedostanu na narozeniny.na svatek.na vyroci..ale na mdz si vzpomene vzdy..letos cokoladu (tu si smedl.pac ja mam dietu) a stojan na nausnice..ja ho teda chtela a zaukolovala jsem ho at ho vyrobi..ale udelal jej a donesl prave dnes

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů