Menstruační kalhotky

zobrazeno 1078×

Vložil(a): Laurel456, 23. 5. 2022 15.06

Ahoj holky, dotaz na MS kalhotky. Používáte? A pokud ano, jaká značka se vám osvědčila? A je třeba i nějaká značka, která ty MS kalhotky nabízí v barevách? Ne jen černá a bílá?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

HanaStar, 20. 10. 2023, 14.30

Holky, já mám dobrý zkušenosti s Perties, vypadaj moc hezky, příjemný a kvalitní materiál, co se nevytahá po prvním praní a plní účel, používám při všech příležitostech. Denní nošení, sport, společenská událost. Mají i krajkový varianty, ty jsou moc hezký.

Jitulenka, 23. 10. 2023, 9.58

Taky je mám doma, za mě nejlepší a nejpohodlnější ze všech výrobců, co jsem zatím zkusila. Nejraděj mám tyhle Kevi https://perties.cz/produkt/keva-extremne-vysoko-absorpcne-menstruacne-nohavicky/. Kdybyste někdo chtěl využít, tak mám i do konce roku platnej kód CX4EUPN sleva 25% + doprava zdarma - max 1 produkt

Kajka Janikova, 25. 10. 2023, 10.48

Jéé, díky moc za kód, já ho hnedka využiju, mám Pertiesky moc ráda, mám doma několik variant a další se mi neztratí )

gezarda, 19. 4. 2023, 20.24

Zatím používám tampony a nebo kalíšek a ráda bych přešla na menstruační kalhotky, jen by mě zajímalo zda při silné menstruaci stačí a zda neprotečeš? A nesmrdí y kalhotky, když je nějakou chvíli máš?

Lednice1, 25. 4. 2023, 21.50

Hele já nosím menstruační kalhotky už nějakou dobu a jsem nadšená, ani jsem nečekala, že to bude tak pohodlné a navíc i ekologické a ekonomické. Kalhotky si můžeš vybrat podle toho jakou máš menstruaci, takže určitě mít více kusů a ještě se mi nestalo, že by mi protekly. Takže na první 2 dny mám kalhotky na silnější menstruaci a pak už na slabší menstruaci. A i když je mám skoro celý den, tak vůbec nezapáchají, což u vložek se říci nedalo, to už po hodině bylo cítit.

gezarda, 30. 4. 2023, 15.29

No tak to jsem chtěla slyšet, právě toho jsme se bála, aby při nošení po nějaké době nezapáchaly. A jaké prosím používáš?

Lednice1, 3. 5. 2023, 8.55

Nosím tyto https://www.repetky.cz/menstruacni-kalhotky a jak jsem psal vyber si kalhotky podle síly menstruace, ze začátku trošku zainvestuješ, protože jich budeš potřebovat více, ale to se Ti vrátí, protože Ti odpadne nákup tamponů a vložek.

Sylvi18, 11. 5. 2023, 13.40

Taky se přidávám k Lednici. Jsou za mě kvalitní, jemné, funkční a navíc ekologicky zpracovaný a udržitelný.

Marie007, 27. 7. 2022, 12.37

Dobrý den, já jsem si zatím žádné nepořídila, ale dost nad tím uvažuji. Líbí se mi, že je to ekologické a prý i příjemné, tak uvidíme. Moc tomu nerozumím a tak jsem si našla srovnání na tomto webu: http://entuzio.cz/menstruacni-kalhotky/. Nejvíc mě zatím zaujaly ty SaYu, nebo možná zainvestuji do těch nejklasičtějších od Snuggs, které jsou sice dražší, ale dají se sehnat slevové kódy na sociálních sítích.

Andrea Poliaková, 27. 6. 2022, 14.08

Zatím be, ale zkusila bych je. Koupila jsem si denní a noční látkové vložky od Breberek na stránce www.rischino.sk. Zrovna měli slevu 20% a jsou fajn.

Minnie, 13. 6. 2022, 21.08

Nepoužívám a ani neplánuju začít.

Drahuska, 29. 5. 2022, 17.19

Nejvíc kousků mám od značky Modibodi a pak Love Luna

Laurel456, 21. 6. 2022, 22.06

Já jsem se zrovna na Modibodi koukala. Oni mají teď i barevné limitky, to mě zaujalo. Jak ti přijdou pohodlné? A jsou spolehlivé?

Misacek, 24. 7. 2022, 7.50

Barevné limitky od Modibodi jsou super. Ale koukala ses na ty jejich rozepínací kalhotky? Ty jsou super, já jsem si je koupila a musím se teda přiznat, že jsou super pohodlné. Na rychle převlečení super.

Dajikaaa, 30. 8. 2022, 23.49

Jako musím říct, že já MS kalhotky používám. Ale taky jsem byla unavená z té věčné černé. Ty limitky od Modibodi jsou super. Jsou krásné, barevné. Rozepínací kalhotky jsem neznala. Ale už je mám a jsou perfektní.

Eliška Kozlova, 25. 5. 2022, 22.10

Jan mám černé, červené a zelené, vnitřek mají všechny černý, takže není nic vidět.

Janako

Janako, 24. 5. 2022, 8.52

Ja mám černé a jsem spokojená. Co vím, dělají se i jiné barvy, ale za mě rozhodně černá!

Katka

Katka, 24. 5. 2022, 7.55

Máme s dcerou Selenacare z Dm nebo Rossmanna. Barvy jsem neřešila, chtěla jsem černé. Sayu má minimálně červené a zelené, co jsem viděla reklamy na Instagramu.

V007A, 24. 5. 2022, 6.48

Já si to nedokážu představit při mě menstruaci. Možná tak při nějaké slabší a i tak bych se bála. Ale kdoví, třeba časem 😀

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů