MDD aneb mám rodiče

zobrazeno 887×

Vložil(a): snany, 1. 6. 2018 10.35

Pokud máme rodiče, stále jsme dětmi, tak dnes očekávám, že mi koupí dárek, uvaří něco dobrého a vezmou někam na výlet neboť se o mě v průběhu roku příliš nezajímají :-D Berte to s humorem, takové dnešní zamyšlení :-D Všem hezký den dětí. Moje děti nedostanou nic, nikam je dnes nevezmu (píši v jednotném čísle, manžel je teď na rekreaci v práci-krásné 4 dny ho neuvidíme), neboť se o ně zajímáme stále, stále, stále.....:-D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Anezzka, 4. 6. 2018, 16.42

Synovi je to zatím dost jedno a dcera odjela k babi a dědovi Ale příští rok tu společnou zmrzku dame

Lenourecek, 3. 6. 2018, 20.20

Myslím, že to od příštího roku zavedeme Já jsem našim klukům dala dárek, který jsem jim ušila a tím, že to bylo pro oba tak, den dětí byl pro to jak stvořený

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 6. 2018, 7.53

Já jsem synovi koupila oblečení s jeho oblíbeným obrázkem ale jinak to neslavime

Mygara

Mygara, 2. 6. 2018, 15.56

také ráda dostávám dárky, ale i ráda dávám, tak proč ten den nevyužít, ale nejlepší jsou zážitkové dárky

klarike1

klarike1, 2. 6. 2018, 13.27

Tak nám maminka vždycky něco dobrého nachystala, ale co jsem z domu, tak už pochopitelně nic Ani mne nenapadlo, že by něco chystat měla. Já jsem dceři dala hezkou knížku, ale to jen proto, že už jsem ji dlouho měla koupenou a nemohla jsem vydržet do nějakého svátku či narozenin. Loni byla na MDD poprvé na zmrzlině, letos jsme s těmi zmrzkami začali o dost dřív.

Fuga

Fuga, 2. 6. 2018, 6.26

s dětmi jsme byli v herně, syn po tom toužil přes rok, tak měl překvapení a včera tam nechtěli ani nekřestanské vstupné

slavuska

slavuska, 2. 6. 2018, 1.14

nic jsem nedostala, mamka přinesla balíčky s mlskama mým dětem,já jim taky dala pár drobností, chtěla jsem míň, ale nějak se mi ve skříni nahromadily dárky, co jsem zapomněla dát na vánoce a narozky . a šli jsme na zmrzku.

Adrianita, 1. 6. 2018, 20.55

Letos je to snad poprvé, co jsem od rodičů nic nedostala

V007A, 1. 6. 2018, 19.56

Taky jsem říkala mamce,ať mi něco koupí. Jsem přece její dítě. Taky jí dávám ke dni matek

Cherrynka, 1. 6. 2018, 21.41

Ja mamce taky. Ale ja nedostala nic

Kamila Pecharová, 1. 6. 2018, 19.48

Tak starší syn měl speciální dětské dopoledne ve školce, odpoledne jsem oba vzala do domu dětí, kde pro děti pořádali akci a potom bublinková show a koncert Maxim Turbulenc.. Navíc jsem jim oběma koupila autíčko. Myslím, že jsme vyčerpali celý dětský den úplně do mrtě

Cherrynka, 1. 6. 2018, 21.40

Maxim Turbulenc furt je?? Jsou super

Kamila Pecharová, 1. 6. 2018, 22.47

Jo, osobně jsem znala jen jednoho z těch tří, který v kapele zpívá prý 23let, ostatní obměnily

Cherrynka, 2. 6. 2018, 0.32

Takova doba. Ale moc se mi libi

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů