Matrace

zobrazeno 958×

Vložil(a): LauraI, 2. 9. 2021 11.01

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Zařizujeme si novou ložnic a rozhodla jsem se koupit i novou matraci. Je lepší koupit něco značkového nebo je zbytečné za ni utrácet víc peněz ? Momentálně máme matraci za 6 tis. a to je děs a po dvou letech je fakt brutálně proležená.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 22. 11. 2022, 10.33

My jsme taky pořád kupovali laciné matrace a když jsem je převlékala, tak jsem je různě otáčela, takže pak už byly proleželé ze všech stran . Rozhodla jsem se zainvestovat do kvalitní matrace ze studené pěny, které jsem našla tady https://www.matracky.cz/ a jsem nadšená. Po půl roce na ní není známka ani minimálního proležení .

Ivulín, 31. 10. 2022, 18.25

Já si myslím, že za 6 tisíc už se dá dneska sehnat opravdu slušná matrace. Záleží ale jakou chcete. My si nedávno koupili tu pěnovou, kupovali jsme ji na https://www.vesna.cz/matrace a musím říct, že zatím jsem z ní nadšená. Předtím jsme měli klasickou pružinovou a na té už se spalo opravdu špatně. Pořád jsem se v noci budila. S tím už teď naštěstí není problém.

Olla, 25. 10. 2021, 15.31

Nemáte prosím zkušenost s touto firmou www.nabytek-mikulik.cz ?

LauraI, 6. 10. 2021, 23.08

Děkuji holky, dostala jsem doporučení na matrace od Jelínka a už máme vybráno www.jelinek.eu/ortopedicke-matrace

Olla, 7. 10. 2021, 14.46

A už ji máte nebo ještě na ni čekáte ? S manželem taky vybíráme matraci a bavili jsme se právě i o matraci od Jelínka, tak mi pak napiš jak jsi spokojená

Marie007, 14. 9. 2021, 22.26

Ahoj, my nakonec pořídili krásnou novou značkovou matraci. Nebyla nejlevnější, ale zrovna jsme rekonstruovali ložnici (za pomocí této firmy: http://www.pwinterier.cz/ ), takže nám pár tisíc navíc za matraci už bylo poměrně jedno... Spí se na ní skvěle a konečně mě nebolí záda, když si chci zalenošit trošku víc, než jen přes noc!

Karolina97, 6. 9. 2021, 0.04

Rozhodne se vyplatí připlatit. Máme tedy trochu atyp, což je 200x200, kupovali jsme teď přes známého z Polska. Vyšla nás na 6000, tady bychom za ni dali 14500.. Ale zatím ji máme jen půl roku, tak uvidíme, jak dlouho vydrzi ☺️🤷‍♀️

Gustawka, 5. 9. 2021, 18.19

Používám pouze futon a jsem velmi spokojená

patricia077

patricia077, 4. 9. 2021, 18.32

Za kvalitu se vyplatí si připlatit ale já tak nějak čekám na ten reklamní odkaz .-)

V007A, 3. 9. 2021, 6.27

Určitě bych vybírala podle recenzí, když za to má dát člověk několik tisíc.... A i třeba vyzkoušet si ji v obchodě.

Janna, 2. 9. 2021, 22.12

Já už nevím, kolik nás stala naše, ale určitě nebyla z těch dražších. Ale máme tu nejtvrdší a cca po třech letech není zatím vůbec prolezela. A určitě nemáme zdravotní. Děti mají taky tu nejtvrdší.

Katka

Katka, 3. 9. 2021, 22.13

My jsme právě nezdravotní měli taky, ale vydržela max těch 3-5 let a zase o tolik levnější než zdravotní nebyla. A zdravotní rozhodně nevydrží jen 3 roky, říká se minimálně 7, což ta naše už má a je pořád jako nová.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů