Kvalitní nože

zobrazeno 466×

Vložil(a): Soniiiciii, 17. 12. 2022 23.59

Ahoj holky, myslíte, že ještě možnost koupit někde kvalitní nože k vánocům? A pokud ano, kde bych vybrala? S jakými máte zkušenosti?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

eliskav22, 2. 10. 2023, 17.02

Ahoj, za mě doporučím tyto https://profikuchar.cz/c/sady-univerzalnich-nozu/ivo-premier-sada-3-kuchynskych-nozu-90073. Hezky ostrý, tak akorát do ruky. Jsou to už jediný nože co doma používáme. Ostatní šly pěkně do koše.

Eliiika85, 6. 8. 2023, 16.54

Holky, chci se vás zeptat... Koukala jsem se na nabídku shopu Dellinger a oni mají krom nožů i nabídku velmi hezkých hrnců a pánví... Máte s nimi zkušenost? Jsou lehké? Je to z litého hliníku, tak to předpokládám

Kamcca, 21. 6. 2023, 21.32

A jak takové kvalitní nože brousíte? Předpokládám, že projetím doma v takovém tom brousku za pár korun by se zničil...?

LenkaM, 23. 6. 2023, 19.20

Tak bys kvalitní nůž opravdu zničila. Buď nechat nabrousit u profesionála nebo koupit speciální brusný kámen. Já mám taky nože od dellinger z damaškové oceli a zatím jsem brousit ale nemusela, dávám si opravdu pozor abych s nima zacházela dobře a jsou pořád perfektně ostré

Kamcca, 26. 6. 2023, 21.41

Děkuju za odpověď, tak jsem si nakonec taky vybrala nože tam, protože takové jako mají tam jsem jinde neviděla a vypadají opravdu skvěle. Vzala jsem i ten vodní brusný kámen tak uvidíme za jak dlouho ho budu muset použít

Alexx, 2. 8. 2023, 10.13

Od dellinger mám jak nože, tak i broušení. Jen já jsem si vybrala ten vodní brusný kámen. Ne, že bych doma brousila já, to ne, to je práce manžela. Ale on si ho vybral. Byl i na kurzu broušení a prostě naprostá spokojenost Ještě od nich vybíráme gril

Betulka, 21. 4. 2023, 10.43

Ahoj, já jsem kupovala manželovi teď nože k narozeninám od Dellinger. Podívej se na jejich nabídku. Muž si velice chválí.

Misacek, 26. 2. 2023, 18.31

A mohu se zeptat, jaké nože od Dellinger jste si vybrala? Já tam nějak nemohu přijít na sadu, která by mi vyhovovala...

Laurel456, 2. 4. 2023, 22.38

No a neuvažovala jsi o tom, že by sis sadu sestavila podle toho, co ti bude v kuchyni nejvíc vyhovovat? Na tom dellinger shopu mají moc hezkou nabídku, dá se tam moc hezky vybrat.

Betulka, 17. 5. 2023, 10.08

Ahoj Misacku, já jsem tu sadu manželovi sestavovala z jednotlivých nožů dle toho, jaké potřebuje a co a jak často připravuje, hodně na maso, vykosťovací nůž, univerzální nůž Santoku je třeba dost dobrý a cenově dostupný. Zkus si ty nože projít. Mají i úplné speciality, ale ty už jsou cenově jinde, jako dárek jsou ale perfektní. https://dellinger.cz/cs/114-kuchynske-noze

Havlikovka, 20. 12. 2022, 17.07

Hodně kvalitní a ostré nože má značka Dellinger. Já jsem je dostala jako vánoční dárek před dvěma lety a nemůžu si je vynachválit. Tady máte na nože od Delinger odkaz https://dellinger.cz/cs/114-kuchynske-noze

Soniiiciii, 2. 2. 2023, 18.43

Díky moc Vybrala jsem je tam a musím teda říct, že jako veliká spokojenost

Adrianita, 19. 12. 2022, 14.15

Mrkněte na nože Fabini, mají tam i "zdravé" hrnce a pánve, i když dražší. A nože jsou opravdu ostré.

Fuga

Fuga, 18. 12. 2022, 6.11

osobně mám pár nožů Wusthof a kupovala jsem je myslím v kulině a zatím ani nebroušeny a jsem spokojená

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů