Kvalitní nože

zobrazeno 129×

Vložil(a): Soniiiciii, 26. 11. 2022 14.52

Ahojky všem, chtěla bych se prosím zeptat, kde bych sehnla kvalitní kuchyňské nože. Nejlépe celou sadu... Ale opravdu kvalitní, já si na kvalitu hodně potrpím. Investice do kvality se mi vyplatila už několikrát, takže v tom chci pokračovat i dál.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Laurel456, 24. 1. 2023, 10.22

No, tak ako shopů s noži je celá řada. Dají se koupit kvalitní, ale i nekvalitní. Tak na to pozor. Doporučuju hodně sledovat recenze. Já mám doma nože od profikuchar.cz a s nimi jsem s pokojená. Ty jsou kvalitní.

Fuga

Fuga, 5. 12. 2022, 17.18

mám ráda obchod kulina, kde nešlápnete vedle při žádném výběru

Teryk92, 1. 12. 2022, 19.10

Šla bych do nějakých japonských nožů.

Alexx, 27. 11. 2022, 17.43

No, znáš shop https://profikuchar.cz/c/premier? Ta jejich čada premier je super. Je to opravdu hodně vysoká kvalita ocelových nožů. Největší výhodou těch nožů je to, že jsou vyvážené, takže je vyvážený tlak při krájení, díky kterému ani při delším krájení nebolí ruka. No a jsou kované z jedné části ocele, ergonomické, hlava a prstenec chrání před pořezáním Já je doma mám a jsem s nimi spokojená maximálně.

Soniiiciii, 13. 12. 2022, 23.02

Nooo, tak tento shop jsem neznala. Ale koukala jsem se na nabídku a hooodně mě zaujala. Líbí se mi to, že jsou ergonomický a to, že při krájení nebolí ruka a chrání před pořezáním. Doručují do vánoc?

Misacek, 20. 12. 2022, 9.03

No, tak pokud jsi objednala, tak už bys ty nože měla mít doma

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací