krmivo pro kočky

zobrazeno 695×

Vložil(a): Lela, 22. 1. 2021 21.30

ahoj, mám takový problém s kočkou, přestala žrát, nevím, čím to může být...jako ona jí jenom kuřecí maso, když vařím a tak tak chodí kolem dokola, ale že by si dala granule, to ne...neměli jste to doma taky tak někdo?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Marie007, 17. 2. 2021, 21.42

My doma řešili to samé. Naši kočičku jsme si rozmazlili a pak nechtěla žrát obyčejné granule, když věděla, že může dostat něco lepšího od nás. Zkoušela jsem různé granule, dokud jsem nenašla takové, které jí dostatečně chutnaly. Bohužel jsou dost drahé. Naštěstí jsem ale narazila na tento web: https://slevovykupon.net/, který upozorňuje na všechny možné slevy a výhody. Občas se tam ukáže i nějaký obchod s krmivem pro zvířata.

louskacek2, 9. 2. 2021, 21.25

Nám takhle v rodině kocour přestal žrát úplně a bohužel měl zánět ve střevech . I přes kvalitní stravu. Cca do 3 měsíců i přes prodělané operace bohužel odešel . Od té doby podavam preventivně tomu našemu maltozovou pastu na krmivo. Je to proti tomu, aby se jim ty chlupy zadržovali ve střevech a tím mohlo dojít k zánětu.

Nikoll, 27. 1. 2021, 18.43

Naše kočka už teď taky granulím moc nedá, raději masíčko nebo kapsičku, ale u ní je to věkem už, sice zuby má jak mladice ale prostě denně musí mít kapsičku nebo maso

babca216, 25. 1. 2021, 20.58

Zkus do toho kuřecího masa namočit i ty granule a nechat je v tom chvíli změknout . Třeba to pak sní ...vlastní zkušenost

Klarys, 24. 1. 2021, 14.33

ahoj, vykoušej třeba tohle https://www.bezednamiska.cz/vse-pro-kocky/krmivo-pro-kocky/granule-pro-kocky/brit-care-cat-grain-free-indoor-anti-stress.html naší kočce moc chutnají a mají i jniné příchutě, tak si můžeš vybrat, co si myslíš, že by mohlo chutnat té tvojí

Minnie, 24. 1. 2021, 12.36

Buď bude nemocná, nebo rozmlsaná. Když jí dáš to kuře, nebo kapsičku, a sežere to, je to jasné, je rozežraná. To jsme měli s našima kočkama pořád. Pokud nesní nic, tak bych šla na veterinu.

patricia077

patricia077, 23. 1. 2021, 11.16

Tak náš kocour taky raději masíčko než granule pokud má na výběr 🤣

Leňulka, 23. 1. 2021, 10.50

A když jí dáte kuřecí tak žere? Ono jsou kočky taky rozmlsané a když je něčemu naučíte těžko pak chtějí žrát něco jiného. A pokud nechce žrát vůbec nic tak je nemocná

Katka

Katka, 23. 1. 2021, 9.45

Pokud zvíře přestane žrát je nemocné. Šla bych k veterináři. Samozřejmě pokud to trvá nějak déle.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů