Kočky

zobrazeno 1014×

Vložil(a): VaJána, 15. 12. 2019 19.29

Ahoj maminky. Prosím je tady mezi námi nějaká zkušená chovatelka koček ? Potřebovala bych poradit. Díky moc

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 5. 8. 2021, 23.52

Naše kočičky jsou doma zvyklé na kočičí stromy už od útlého věku. Tehdy jsme dostali tip na https://www.caskrmeni.cz/eshop/kocky/kocici-stromy/ od mé kamarádky. Sice jsem jí říkala, že ta naše kočka a další nastěhované se na to nenaučí, no ona mi tloukla do hlavy, že by ji to ani ve snu také nenapadlo, no její kočička si to moc oblíbila.

vranovahan, 30. 11. 2022, 20.21

Ježiši, toto je parádní věc, to chci té naší taky do budoucna určitě koupit. Právě pořád někde leze a myslím si, že toto by se jí líbilo. Je ale pravda, že Třeba naše kočka tráví i hodně času venku. Právě teď už si může ven zajít kdykoliv. U zadních dveří jsme jí totiž nainstalovali taková ta kočičí dvířka, viz https://hobbio.cz/dvirka-pro-kocky/

lucie25987, 13. 5. 2023, 6.17

To je pro kočky skvělé . To se naučí snad každá. Vždyť šplhání mají v genech . My máme něco podobného. Akorát to nemá žádný domeček, tak přemýšlím, že objednám jiné škrábadlo. Dost často si totiž naše kočka zalézá do takového pelíšku (domečku), který jsem objednala z plaza.cz/kocky/ , tak si myslím, že jí na tom škrábadle něco takového chybí.

Páska, 20. 12. 2020, 12.22

taky máme kočku...s čím chcete poradit? jestli bude kočka domácí nebo venkovní? nebo se žrádlem nebo s čím?

Pájuška21, 21. 11. 2020, 20.24

taky máme kočky, jednu máme z venku a ta si pak "pořídila" koťata, takže super ale s tím chodit ven neměli problém, nejprve jsme chodili s nima, aby věděli, že je to v pohodě a pak po chvilkách sami a jak tu někdo psal, kočka z venku chodí tam, kde dostane nažrat

Cherrynka, 1. 1. 2020, 17.22

Mám 3

Mygara

Mygara, 21. 12. 2019, 21.05

Kočky, tak to nic pro mě

Fuga

Fuga, 19. 12. 2019, 2.59

Záleží na jeho povaze, my s naším kocourem neudělali nic

Minnie, 18. 12. 2019, 9.17

Já si myslím, že hodně záleží na povaze kocoura. Oni jsou prostě sví. Babi měla kočky i kocoury, několik za život, všichni v pohodě. Venku si chodili jak chtěli, domů se přišli nažrat, v zimě chodili do obýváku k topení. Mazlili se. No a pak měla kocoura (toho pamatuju jako malá) a ten dělal to samé, ale pohladit se nenechal ani za boha, že by vyskočil na klín? Neexistovalo. Asi jiná povaha...

L.janicka.l

L.janicka.l, 16. 12. 2019, 20.40

Kocka se drzi tam kde je ji dobre, ma plnou misku. Chce pohlazeni a kdyz je zima pustit ohrat na topeni, pak jen tak na ulici neodejde

Lela, 18. 10. 2020, 21.53

plnou misku ale dobrýho žrádla, protože mi jsme kočku lákali na žrádlo a marně. Prostě nic nechtěla, byla vyhublá, protivná a bylo to blbý, ale nakonec jsme koupili https://www.bezednamiska.cz/vyprodej/brit-premium-cat-sterilised-8kg-8kg.html a konečně jsme měli doma super číču

Kočička, 16. 12. 2019, 20.23

Mám kočky od dětství. Jestli je kocourkovi 6 měsíců, tak je to ještě hravé kotě. Pokud si ho chcete ochočit tak si s ním hrát každý den a dávat mu nějaké pamlsky. Pokud ho chcete pouštět ven určitě vykastrovat, nevykastrovaní kocouři se moc doma nedrží a určitě dávat nějaké kvalitní granule a třeba vařené kuřecí maso nebo vnitřnosti.

Cherrynka, 1. 1. 2020, 17.23

Babička má koucoura aten je úplný zmetek. Nikdo na něj nesmí šáhnout, hned kosne, ani nezasyčí. Přitomje dma odmala, naše kočka rodila doma a kotata jsme si nechaly. Jeo dva sourozenci jsou úpln na pohodu, mazlivi, jen ten jeden katastrofa

Žofinka

Žofinka, 16. 12. 2019, 18.33

Kočky máme ale jsou typicky domácí

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů