Káva :)
Vložil(a): Petra Schoberová, 7. 10. 2016 6.52
Spolu s čajem je káva asi nejoblíbenější nápoj na světě, jak to máte vy? máte ji radi? Jakou? V jakem provedení? Máte své "kávové" rituály? :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
naseivanka, 28. 2. 2023, 19.56
Bez kávy nefunguji
Mygara, 2. 9. 2017, 14.35
já ji moc nemusím, raději si udělám caro jen s mlékem jako bílou kávu .-)
Kávu s lógrem nepiju, dělám si buď Velvet nebo 3v1 ale ještě si ho dosladím a doliju mlékem občas si dám nějakou v kavárně s kámoškama. Piju většinou 2x denně, občas 3x. Jednu kolem 10 dopoledne, pak odpoledne buď ve 14 nebo v 16 hodin podle školky a kroužků. Občas si dáme ještěs partnerem večer u televize. No a samozřejmě že ke kafíčku so dám něco dobrého
Fuga, 11. 1. 2017, 20.01
já ano a nejraději s mlékem a teď z nového automatického kávovaru, jupí
Rulficka48, 30. 10. 2016, 11.58
Já sice kafe nepiju, ale když už, tak čerstvě namletou
Petra Schoberová, 30. 10. 2016, 20.43
ta je nejlepší
Rulficka48, 30. 10. 2016, 21.38
To ano
Tamama, 18. 10. 2016, 0.07
kvalitni kava..prazena na bukovem dreve...two point a nebo peru mame ji u nas v kavarne a ujizdim na ni xkrat denne
Petra Schoberová, 18. 10. 2016, 21.18
ta bude urcite moc dobrá kde bych tu kavarnu našla?
Tamama, 18. 10. 2016, 21.24
na Praze 4 kousek od nemocnice krč
Petra Schoberová, 18. 10. 2016, 21.47
aha tak to mam smulu
Petra Schoberová, 18. 10. 2016, 21.18
ooo tak to jsem ráda