Káva :)

zobrazeno 2258×

Vložil(a): Petra Schoberová, 7. 10. 2016 6.52

Spolu s čajem je káva asi nejoblíbenější nápoj na světě, jak to máte vy? máte ji radi? Jakou? V jakem provedení? Máte své "kávové" rituály? :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

naseivanka, 28. 2. 2023, 19.56

Bez kávy nefunguji

Gabullka, 6. 12. 2022, 6.39

Bez kávy nefunuguju a miluju kávu brazilskou, co si objednávám z coffeespot.cz kde mají čerstvě praženou kávu

LauraI, 14. 11. 2022, 11.49

Taky miluju kávu, nedovedu si bez ní představit ráno. Jakou nejzajímavější kávu jste zatím ochutnaly?

Drahuska, 1. 12. 2022, 17.16

Nedostala bych od tebe doporučení, kde mají dobré degustační dárkové balíčky? Chci koupit nějaké drobnosti kolegům do práce a toto mi přijde super, protože ani jeden bez kávy ráno nefunguje

Mygara

Mygara, 2. 9. 2017, 14.35

já ji moc nemusím, raději si udělám caro jen s mlékem jako bílou kávu .-)

Minnie, 6. 2. 2017, 10.19

Kávu s lógrem nepiju, dělám si buď Velvet nebo 3v1 ale ještě si ho dosladím a doliju mlékem občas si dám nějakou v kavárně s kámoškama. Piju většinou 2x denně, občas 3x. Jednu kolem 10 dopoledne, pak odpoledne buď ve 14 nebo v 16 hodin podle školky a kroužků. Občas si dáme ještěs partnerem večer u televize. No a samozřejmě že ke kafíčku so dám něco dobrého

Fuga

Fuga, 11. 1. 2017, 20.01

já ano a nejraději s mlékem a teď z nového automatického kávovaru, jupí

Rulficka48

Rulficka48, 30. 10. 2016, 11.58

Já sice kafe nepiju, ale když už, tak čerstvě namletou

Petra Schoberová, 30. 10. 2016, 20.43

ta je nejlepší

Rulficka48

Rulficka48, 30. 10. 2016, 21.38

To ano

Míša Beránková (Tamama)

Tamama, 18. 10. 2016, 0.07

kvalitni kava..prazena na bukovem dreve...two point a nebo peru mame ji u nas v kavarne a ujizdim na ni xkrat denne

Petra Schoberová, 18. 10. 2016, 21.18

ta bude urcite moc dobrá kde bych tu kavarnu našla?

Míša Beránková (Tamama)

Tamama, 18. 10. 2016, 21.24

na Praze 4 kousek od nemocnice krč

Petra Schoberová, 18. 10. 2016, 21.47

aha tak to mam smulu

Jarka mmm, 14. 10. 2016, 20.39

Na základě této diskuze jsme s manželem obnovili rozmluvy na téma automatický kavovar a už nam stojí na lince . Vychutnavam si první kaficko a je to tedy jiná liga...i bez cukru . Takže tímto děkuji za založení diskuze .

Petra Schoberová, 18. 10. 2016, 21.18

ooo tak to jsem ráda

darzanka, 11. 10. 2016, 11.24

Dvakrát denně rozpustné půl napůl s mlékem:)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů