Kamarádi z lesa

zobrazeno 2376×

Vložil(a): dadinkamaminka, 1. 11. 2017 14.03

Mamči,potřebovala bych poradit.Nevíte,jestli se dají sehnat starší díly kolekce kamarádů z lesa od De agostini?? Chybí nám spoustu knížeček,nějak jsem se na to vykašlala a ted mě to celkem mrzí,jelikož malý si s tím pravidelně hraje s těmi zvířátky... :( Už jsem jim i psala dvakrát email,ale bez odezvy... Po inzerátech jsem koukala,ale to se nevyplatí,jelikož s emusí platit ještě pošta. Navíc jsem našla jen jednu pani,která má 3 knížečky,ty nám taky chybí,ale je to hodně drahý ještě s tim poštovným... Díky

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Elka, 11. 9. 2018, 19.46

Pěkný večer, ja tam předtím psala, jelikož se nám ztratil jeden díl co jsme sháněli a oni jako jediní nemají možnost zpětného objednání.. Takže zpětně nelze objednat.. Tudíž leda shánět přes bazarky.. Nám chybí jedno číslo, akorát to nikdo nemá ani na bazarech no.. Dotaz čtu že je starší, ale nikdo Vám neodpověděl přímo tak píši 😊 Přeji hezký večer

annicka

annicka, 7. 11. 2017, 22.16

Videla jsem to parkrat jen ty zviratka, ze doprodavaji, tak jsem neco kupovala jeste, knizky jedine ve skupinkach-bazar pro prazandy,nekdo prodaval. Ale uz je to delsi dobu. Pripadne pockat az Vam odepisou a snad pujde u nich objednat.

baru86

baru86, 4. 11. 2017, 22.44

Netuším, co to je, ale zkusit to poptat takhle někde přes dětské diskuze/někdy i bazar je možná dobrý nápad

vendy.z, 3. 11. 2017, 13.29

Hmm, tak vůbec nevím o co jde

Žofinka

Žofinka, 2. 11. 2017, 12.49

vůbec nevím, protože to ani neznám

Fuga

Fuga, 2. 11. 2017, 5.01

toto šlo mimo mě, ani jsem nevěděla, že to je

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 11. 2017, 22.45

Maji predplatne a na te strance meli psane ze lze obednat. Jen si myslim ze je to zbytecne predrazene, mi mame jen prvni dil s jelenem a malej si taky hraje. Ale v hrackarstvi se sezene balik zviratek levnejs

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 11. 2017, 18.22

Já to právě z toho důvodu nesbírala, že mi to přišlo hrozně předražené

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 11. 2017, 22.22

Ja taky ne ale prvni jsem vzsla ten byl za par kacek a ani se mi ta knizecka nelibi,

Lenourecek, 1. 11. 2017, 21.20

Abych se přiznala, tak jsem o nich nikdy neslyšela. Ale když něco chci sehnat, tak projedu facebook a všechny možné bazárky a dám si poptávku, většinou vždy seženu, co potřebuji

vaniilla, 1. 11. 2017, 20.28

Musela jsem to vygooglit, nikdy jsem o tom neslyšela. Zkusila bych prodejní skupiny na FB, vždycky mě překvapí, kolik lidí se ozve...

Zdeňka S., 1. 11. 2017, 20.26

Já bych zkusila různé internetové bazárky, spousta lidí knížky prodává, nebo bych napsala rovnou inzerát že shaním a třeba se někdo ozve )

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů