K zamyšlení

zobrazeno 478×

Vložil(a): Leňulka, 1. 11. 2017 7.00

Potkala jsem toto na Fb a musím říct, že souhlasím, ne samozřejmě se vším ale je to fakt pravda. Když to má být bráno z jedné strany jako špatné tak i z druhé strany a jiného pohledu také. Co vy na toto? Reakce učitelky MŠ na článek o týrání dětí poledním spánkem: Všimla jsem si kolik lidí včera popudil titulek - Nutí učitelky ve školce vaše dítě spát? Nemají na to právo! musím to dáti někam jinam sem se mi to celé nevejde.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 3. 12. 2017, 8.08

Musí aspoň odpočívat a být potichu. Naše třeba od dvou let nespi přes den vůbec. Beru ji domů hned po obědě. Jsem zatím doma,tak mi to nedělá problém.

baru86

baru86, 4. 11. 2017, 22.55

Taky mě zaujal výraz "nutí", co si pod tím představit..

vendy.z, 3. 11. 2017, 13.37

Nevím co znamená to "nutí" - ano je to řád školky a když tam dítě přihlásím, musím s tím počítat....

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 11. 2017, 17.58

Ono je to složité, chápu obě strany. Rodiče chtějí pro své dítě to nejlepší a nemají jinou možnost než školku a na druhou stranu na učitelky je toho moc. V soukromé mají třeba méně dětí a jde to lépe zvládat

navji, 2. 11. 2017, 15.37

je třeba si také přečíst pravidla a řád MŠ, pokud to tam mají zakotvené, je nutné se na to připravit, pokud je dítě nespavec, zkusit se domluvit, že bude třeba jen ležet a poslouchat, ale určitě bych neměnila chod školy proto, aby si můj syn mohl hrát, když si chce hrát, pravidla musí být...

Zlata1, 2. 11. 2017, 12.57

Muj syn, chodí do školky a často tam bývá až do odpoledne, takže je tam i na spaní. Vím, že syn je nespavec, takže tam jen leží a poslouchá pohádku a nikdo mu neříká, že prostě musí spát, stačí když v klidu leží a neruší ostatní. Ale jak je to v jiných třídách nebo školkách to nevím.

Žofinka

Žofinka, 2. 11. 2017, 12.39

nepřijde mi to divné dávat děti spát a hlavně si myslím, že když neusnou, tak je k posteli nepřivazují násilím, přehnaně řečeno

Kikinka30, 2. 11. 2017, 8.03

Spanek se nenutil,jen jsme museli lezet...

Fuga

Fuga, 2. 11. 2017, 4.43

u nás je nenutí, jeb chtějí ticho, aby děti, které spánek potřebují usnuly, a pak můžou mít tichou zábavu, malovat si skládat apod.

Kamila Pecharová, 1. 11. 2017, 22.37

U nás ve školce také nenutí spát, ale případně potichu ležet či si číst apod. Ale syn zatím vždy usnul.. Je už tak najetý..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů