Jedlá "květina"

zobrazeno 491×

Vložil(a): snany, 2. 2. 2018 17.54

Dnes jsem pro mého taťku k 60.narozeninám vyráběla s dětmi jedlou "květinu". Klobásky, papriky dvou barev, rajčátka, cibule, česnek, řapíkatý celer, vše "napícháno" do aranžovací misky a "schováno" do celofánu. Chtěla jsem se pochlubit fotkou, ale prý je v moc velkém formátu a bohužel na telefonu neumím upravit (třeba mi někdo tady poradí). Vytváříte také jedlé dárky k narozeninám, vánocům....? Jaké?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Marusk

Marusk, 1. 3. 2018, 15.24

To je skvělej nápad. Snad každej taťka by měl být z tohohle nadšen Hlavně ocenit, že jste si s tím dala tu práci.

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 12.01

úplně na ní mám chuť, já také takto vyrábím

Žofinka

Žofinka, 5. 2. 2018, 11.12

takové dárky jsou nejlepší, ty co se dají sníst

Minnie, 4. 2. 2018, 20.06

To jsi šikovná, mě se to moc líbí takové květiny ale zatím jsem neměla odvahu se do toho pustit

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 2. 2018, 18.13

TAkové dárky jsou nejlepší, já dělám třeba pečený čaj jako dárek

rodinka

rodinka, 4. 2. 2018, 14.45

Taky dělávám dárky od srdce jsou nejlepší

Fuga

Fuga, 4. 2. 2018, 6.54

já také takto dělala, ale jen z uzenin, bála jsem se, že by mi zbytek uschnul

vaniilla, 3. 2. 2018, 17.28

Já dělám zatím jen dorty, u nás jsou všichni spíš na sladké. Květinu z klobás jsem ještě nezkoušela.

darzanka, 3. 2. 2018, 11.24

Fotku zmensite nejlip tak,ze si ji poslete na mail. Tam se vas to zepta,jestli chcete foto zmensit,aby se jich veslo vic. A tu poslanou si pak znovu stahnete do mobilu. asi to jde i jinak,ale me tohle peijde nejjednodussi😀. Jinak jedle kvetiny jsem nikdy nedelala,ale hroznebobdivuju,kdyz to nekdo umi hezky naaranzovat

Nikoll, 3. 2. 2018, 9.42

Taky děláme, dorty sladké i slané, likéry, nakládané ořechy, sýry atd. kytku jsme ještě nezkoušeli, ale moc se mi líbí

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů