Jak si udržet vztah?

zobrazeno 641×

Vložil(a): jitkamety, 19. 5. 2018 13.06

Maminky,Co je podle vás nejdůležitější na udržení vztahu?aby to i po X letech klapalo.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 29. 9. 2022, 16.35

Já si myslím, že v každém vztahu je toto jiné. Přecejen nejsme všichni stejní, ale například v našem vztahu s manželem je to neustálé zkoušení nových věcí. A je celkem fuk jestli se třeba zajedeme podívat někam, kde jsme ještě nebyli, nebo zkusíme společně nějaký zážitek - právě to teď máme v plánu. Rádi bychom totiž zašli na erotické masáže Praha sem https://www.mataharisalon.cz/cs

naseivanka, 8. 10. 2020, 9.39

Aby náš vztah klapal i po letech, museli jsme se vrátit ke kořenům. To znamená, že jsme se začali chovat, jako by nám bylo 17 let. Začátky byly úsměvné a možná právě proto jsme se opět více sblížili. Jen trošku podivné bylo, když jsem musela objednat pouta z http://romantickedepo.cz abychom zažili tu správnou atmosféru.

Mildret, 24. 5. 2018, 6.46

Jee tak to by mě taky zajímalo .

WeruskaSK

WeruskaSK, 23. 5. 2018, 23.38

humor a poahadat sa hned ako cloveka nieco vytoci, nedusit v sebe a nasledne sa uzmierit este pred spanim lahko sa to pise

jancaan, 22. 5. 2018, 12.08

Vzájemná komunikace, umět si naslouchat, být na sebe hodní, nebýt sobec, i po letech na vztahu mít snahu pracovat..

Mygara

Mygara, 21. 5. 2018, 11.54

vztah se vyvíjí a je různý po x desítkách ) letech soužití a hlavně, mění se i lidé, jejich názory a pohled na svět, takže asi tak, každý musí mít i čas na sebe, najít si něco, co ho naplnuje a baví

Cherrynka, 21. 5. 2018, 20.00

Záleží i, kdo se sejde, jaký druh lidí. Třeba dva cholerici spolu dlouho nevydrží

Adrianita, 20. 5. 2018, 21.27

Záleží, jestli to je zatím v poho a chceš, aby to tak bylo nadále, nebo už řešíš nějakou krizi, to je pak velký rozdíl. Myslím si, že je důležitá upřímnost, nic v sobě nedusit, občas možná přijde nějaká bouřka, ale i tak se snažit ovládat a nezranovat slovy, no vlastně ani pěstmi. A hlavně věnovat se i sama sobě, nebýt nervózní, že musím uklízet, pečovat o děti apod. Prostě nedělat vše a hned a srovnat si priority.

Cherrynka, 20. 5. 2018, 20.52

Mít i čas pro sebe. Jakmile se začně hned motat všechno kolem dětí a partneři se zanedbávat, je to v prčicích

Jarka mmm, 20. 5. 2018, 11.08

Rozhodně dobrá komunikace,nezapomínat obejmout se,usmát se na sebe,zajímat se jeden o druhého atd.

Cherrynka, 21. 5. 2018, 20.01

Ano, na to se hodně zapomíná. Já taky něco odflinkla, se přiznávám

Žofinka

Žofinka, 20. 5. 2018, 9.48

Komunikovat a nwzabřednout do stereotypu vy A

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů