Jak najdete dobrého instalatéra pro instalaci vody ve vašem domě?

zobrazeno 522×

Vložil(a): Kukuja, 11. 2. 2021 1.55

Jak najdete dobrého instalatéra pro instalaci vody ve vašem domě?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 19. 3. 2021, 20.35

Co děláte holky za práci? Já jsem už šestým rokem zaměstnaná jako skladnice a moc mě ta práce teda nebaví. Jediné osvěžení je, když se do firmy pořídí nějaký nový nástroj, který práci ulehčuje. Třeba naposledy se z https://www.tor-industries.cz/cs/133-rucni-kladkostroje objednaly ruční kladkostroje. Není to žádná sláva tahat totiž den co den desítky kilogramů v rukách. Co děláte vy tedy za práci maminky?

Minnie, 21. 2. 2021, 15.21

My jedině známého. V dnešní době si věřte někomu cizímu... Nebo zkusit poptat se po známých.

V007A, 13. 2. 2021, 12.04

Podle recenzí, ale dnes je každý řemeslník vyčůraný a spoléhá na to, že tomu zákazník nerozumí a ještě si za to řekne velký prachy. Dobrý řemeslník se hledá těžko.

patricia077

patricia077, 12. 2. 2021, 14.29

Zajímavý dotaz , my jsme měli známého

Farsie48o, 11. 2. 2021, 14.20

LucieS, Podle recenzí je nejlepší instalací hledání instalatérství, našel jsem https://instalater24.cz/rozvody-vody a práce tohoto instalatéra se mi líbila, nyní ji také doporučuji svým přátelům. Také se mi líbilo, že jsem v pracovní době nepil ani šálek čaje, protože jsem řekl, že je to jeho pracovní doba a v práci pracuje jen

Janna, 11. 2. 2021, 12.25

No, to je otázka... Když jsme předělávali barák, tak s instalatérem byl největší problém. Jeden si řekl prisernej ranec peněz, druhý zase nepřišel, když měl a až třetí byl v pohodě. Většinou jsme dali na doporučení od známých, ale toho posledního nejlepšího jsme našli na netu.

LucieS

LucieS, 11. 2. 2021, 10.24

Zvláštní otázka. Nejlepší jsou dobré recenze. Ale můžu říct, že když nám stavěli dům, tak jediný problém jsme měli s instalatérem, který nám udělal blbě snad vše, co mohl. (Dům nám stavěl developer, proto jsme do výběru řemeslníků neměli co říkat, avšak došlo k tomu, že pro daného instalatéra byl náš dům poslední zakázka od develepera, pak ho vyrazil.).

Katka

Katka, 11. 2. 2021, 9.29

Děláme si všechno sami, to je nejjistejsi 😉

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů