Jak jste přežili Vánoce a Silvestr?????

zobrazeno 742×

Vložil(a): Zlata1, 2. 1. 2017 10.58

Každý rok je to těžší a těžší... Pořad vymyslet dárky pro rodinu a známé je každým rokem složitější, protože každý má všeho dost... Pak to pečení, vaření, někdy mám pocit, že jsem jenom v kuchyni a že celý můj svět se točí kolem toho. Ale pak ta radost děti, když rozbalují dárky. Akorat mi chybí ten sníh.... A Silvestr??? Letos mi to přišlo, že je to na ten ohňostroj velice slabé, predloni to kolem nás bouchalo ze všech stran a teď už to není tak jako dřív. Všechno je drahé a i ty delobuchy jsou dražší a dražší.... Jaký máte pocit vy???

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 22. 12. 2017, 6.06

tak letos teprve uvidíme, ale vymyslet dárky je někdy opravdu porod

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 19.10

dárky vymýšlet mi dělá problémy pokaždé a ohňostroj byl asi hezký, ale přes mlhu nebyl vidět

vivianr, 5. 1. 2017, 12.56

Přežili v pohodě, téměř žádná katastrofa a sníh už taky máme, ale sáňky chybí, protože mi je chlap zakázal koupit.

Fuga

Fuga, 5. 1. 2017, 11.40

Vánoce a shon okolo je pořád stejný... a čím jsem starší, tím jsem z toho unavenější

Misska20, 4. 1. 2017, 21.24

Vánoce jsme si všichni užili,syn je letos už vnímal více,loni byl malé miminko.takze měl radost z darečků.a Silvestr jsme stravili v klidu doma,dali si víno,jídlo,taková pohoda.ohnostroje moc nemusím,jelikož máme psa a bojí se delobuchu a během prosince jít ven kde to pořád bouchá je zážitek.takze jsem ráda že je po Silvestru a bude zase chvíli klid

Adrianita, 3. 1. 2017, 22.51

My si to užili. Dáváme si dárky, jaké kdo chce, vždy se ptáme a my říkáme taky co si přejeme. S naší malou byly letos nejkrásnější vánoce, už jí je skoro 2,5 roku, tak si to užívala mnohem více. Letos se mnou i pekla, má svůj váleček a vykrajovátka. Na Silvestra jsme jako každý rok byli u našich i s mou sestrou a jejím partnerem a pak jsme šli domů. Dělobuchy ráda nemám, stačí mi prskavky. Dcerka se letos v 11 vzbudila a klepala se a taky máme psa, který se taky bojí.

jitka46

jitka46, 3. 1. 2017, 21.57

Nepekli jsme a byli jsme i tak spokojení.

Jana82

Jana82, 3. 1. 2017, 12.43

Silvestr stál za nic, dcera měla 4 dny horečky, vždycky na chvilku zabral čípek a pak znova pořád dokola. Dnes se ji objevila vyrážka, tak doufám, že to brzy zmizí. Tak jsme bohužel i my šestou nemoc zažily.

Leňulka, 3. 1. 2017, 10.24

My je prožili v pohodě a v poklidu jako každý rok. Ano nakoupit dárky je složité ale tak věsměs pořídíme to co se hodí nebo co potěší, kniha, kosmetika apod. a dělobuchy jsme nikdy nekupovali to jsou za nás jen vyhozené peníze, dá se silvestr užít i bez toho. A jinak co se pečení a vaření týče tak mě to baví a vždy se u toho odreaguji u zdobení cukroví i chlebíčků apod.

klarike1

klarike1, 3. 1. 2017, 6.41

Tak my jsme po všeobecné úmluvě zůstali u dárků jen pro děti, protože opravdu asi všichni všechno mají, jídla během svátku jsem dělala sváteční, ale jednoduchá, cukroví přiměřeně, na Silvestra byla mlha, že nešlo vidět ani na krok, ale třískání ohňostrojů je rok od roku hlučnější, alespoň u nás no a pokud jde o bílou zimu - bílo u nás je, sice od mrazu, ale stačí Já jsem si letošní Vánoce moc užila a jediné negativní byla návštěva tchyně na Štědrý den, která zase excelovala.

Zlata1, 3. 1. 2017, 9.19

Jo, jo Tchyně jsou nejlepší, kdo má s nimi nějaký nešvár tak dobře vědí, jaké to je mít v uvozovkách ( úžasnou tchyni......)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů