Imunita

zobrazeno 808×

Vložil(a): SaraMalkova, 4. 2. 2023 15.02

Dobrý den, poradíte dobrý doplněk stravy na imunitu? Co Vám opravdu zafungovala? Jsem už 3 měsíce nachlazená a nemůžu se toho zbavit.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

BartovaMajka, 22. 4. 2024, 9.37

my taky bojujeme doma s imunitou, nakoupila jsem všechny možné vitaminy,ale stejně nás s manželem nějaká ta školková viroza dostane a hlavně mi přijde, že po covidu se mě vše drží dlouho...i dva tři týdny.. setkala jste se s tím některá?

Luisaa, 25. 4. 2024, 20.17

zdravím po covidu jsem se s tím taky setkala a hlavně u všeho horší průběh. v lékárně mi byl doporučen respiro imun a beru ho už dlouho, většinou nasadím před "sezonou" a musím říct, že jsem mnohem lepší , tak zkuste

BartovaMajka, 26. 4. 2024, 16.11

takže to není nic na přepis,ale běžně dostupné? a můžou to kojící? to jsem zapomněla dodat

Lejla76, 28. 4. 2024, 17.21

ano bez předpisu..my ho doma taky užíváme, ale je potřeba ho brát dlouhodobě a efekt by se měl dostavit, při kojení lze já s tím začala už jako těhotná, druhý v té době nastupoval do školky

Hedvikakasa, 29. 4. 2024, 14.25

my máme probio 15 s manželem , užíváme už dlouhodobě a docela se držíme od těch dětských nemocí. hlavně zažívání se mi dost zlepšilo

lucie25987, 12. 2. 2024, 21.26

Dobrý den, mně nejvíc pomohl úplně obyčejný vitamín C . Objednávám si sirup z https://www.senzamedical.cz/znacka/senza-medical/ a když si k tomu hlídám, abych měla každý den dostatek ovoce a zeleniny, bílkovin a všech živin, které tělo potřebuje, tak mi imunita funguje a zimu zvládám bez nějakého většího nachlazení .

Somelierka, 11. 1. 2024, 16.42

Zdravím, co vyzkoušet něco co je opravdu osvědčeno staletími užívání? Vitální houby. Sama jsem je začala užívat s mužem a nejlepší na tom je, že je mohou i děti od tří let. Takže naše děti jako jediné nejsou ve škole a školce nemocné. Kupujeme na houbičky.eu tak se tam zkuste mrknout.

MajkaD, 22. 1. 2024, 11.28

Jak dlouho užíváte a jaké? Malej je pořád nemocnej a já jsem s ním co dva týdny doma na OČR. Ke školám a školkám to patří, ale já už nás nechci neustále rvát prášky. Nebo antibiotika.

Somelierka, 25. 1. 2024, 12.00

Zkuste ze začátku brát extrakt, on je silnější a působí tedy rychleji a více než tabletky. Pak bych přešla na tobolky, pro děti můžete obsah vysypat do pití, kaše, jogurtu... Tady na stránce https://www.houbicky.eu/ si můžete přečíst o každé houbě. My bereme Reishi, Cordyceps, Outkovku.

Jana Novotná, 29. 12. 2023, 15.54

Dobrý den, imunita mě taky dlouhou dobu trápila, ale pomohly mi přírodní výživové doplňky, které jsem si koupila na internetových stránkách https://www.all-the-best.eu/. Cítím se díky nim mnohem lépe a moje imunita se značně zlepšila. Tyhle doplňky jsou z přírodních zdrojů a pomáhají posilovat moji obranyschopnost. Doufám, že i vám tyhle doplňky pomohou zlepšit vaši imunitu.

HelaZalesak, 13. 12. 2023, 10.55

Doma pravidelně užíváme magnézium, vitamín c v sypké formě, krillový olej a houbu Chagu. Objednávám z vitaslife a zatím tedy vleká spokojenost. Musím zaklepat, ale držíme se a pokud, tak nemoc má velmi rychlý průběh.

Majda2299, 17. 12. 2023, 10.54

Tak poslední dva zmíněné já tedy vůbec neznám. K čemu to přesně je prosím? A to berete pravidelně nebo i vynecháváte?

HelaZalesak, 20. 12. 2023, 11.25

Můžeš si o tom něco více přečíst u nich https://vitaslife.store/obchod/dalsi-doplnky-stravy. Případně mají teď i super balíčky. Chaga je skvělá na imunitu, obsahuje spoustu antioxidantů, pomáhá chránit proti rakovině, alzhaimrově chorobě a dalším. Působí dobře i na tlak či cholesterol. Krillový olej obsahuje omega 3 a je super na klouby, oči, pleť, játra, mozek atd. Užíváme pravidelně, ale s pauzami. Většinou 3 měsíce a další 3 vysazujeme. Takže užíváme 2x do roka, hlavně na zimu.

hanca.batkova, 5. 12. 2023, 9.57

Nějaké tipy kromě vitamínů, které vám zlepšily imunitu? Hledám něco co můžou užívat i děti, ale zároveň i já, protože na nás teď pořád něco leze. Hlavně jak se venku ochladí.

leontynkas, 6. 2. 2024, 15.13

Určitě vyzkoušejte probiotika jestli jste je nikdy nebraly. Problémy s imunitou bávají často ukryty právě ve střevech a na to jsou probiotika nejlepší. My bereme doplněk Probiotikus. Obsahuje hodně kmenů i laktobacily a prebiotika, takže je velká šance že pomůže. Není nutné to brát celoročně, ale párkrát do roka vždycky užíváme měsíc v kuse. Dá se to pak dohnat i pomocí stravy.

koliaska105, 25. 9. 2023, 23.30

Ahoj, jestli se můžu podělit o svoji zkušenost, tak já taky dřív bývala hodně často nemocná. Imunitu jsem začala posilovat až hlavně s příchodem covidu. Hodně pomocí otužování, to na to opravdu pomáhá, ale je mi jasné, že ne každému se do toho chce. Super je v tomto i sauna. Když všechny veřejné sauny byly zavřené, tak jsme se s manželem rozhodli pro pořízení vlastní bio sauny k nám domů od https://www.saunujeme.cz/nase-sauny/bio-sauna/ a musím říct, že to byla jedna z nejlepších investic, co jsme mohli udělat.

Jana22, 17. 5. 2023, 19.39

Ahoj připojuji se k zakladatelce, od zimy jsem dost často nemocná nebo nachlazená, tak bych ráda doplnila tělo vitamíny a podpořila svoji imunitu. Jak si ji posilujete vy? Doplňujete vitamíny?

Selka50, 19. 5. 2023, 12.39

Já svoji imunitu rozhodně podporuji pravidelně tímto multivitaminem s minerály https://rpshop.cz/multivitamin a nemocná skoro vůbec nebývám .

Jana22, 22. 5. 2023, 12.38

Dívala jsem se na něj a je dobré, že Ti stačí pouze jedna tableta denně, což vyjde dobře cenově. Takže jsem si objednala balení pro sebe i pro chlapa .

beruna, 23. 3. 2023, 12.50

My posilujeme imunitu celá rodina pravidelně kouzelnými kapkami... velká spokojenost.

kamika, 18. 3. 2023, 18.36

Děti chodí do školky, na doporučení jim dávám Altaherba sirup ze 14 bylin.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů