Hygiena v koupelně

zobrazeno 511×

Vložil(a): klarike1, 10. 12. 2016 14.26

Před půl rokem jsme koupili průhlednou sprchovou hlavici a teď při úklidu koukám, že se nám vevnitř začíná dělat plíseň. Manžel našel někde na internetu, že je to normální, jen v těch neprůhledných to není vidět, já jsem to zkoušela čistit savem proti plísni, ale nic moc to nepomohlo. Máte s tím někdo zkušenost? Hlavici tedy asi koupím novou, na plíseň při koupání se mi dívat nechce.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 25. 8. 2020, 5.49

To mi ani neříkej. My máme klasickou sprchovou hlavici, tak to je asi hodně zaneřáděná. Nevím, jestli by se nevyplatilo koupit radši novou. Nám se v koupelně dělá hodně plíseň. I když po každém koupání větrám, je to prd platné. Pokaždé, když plíseň objevím, ji otřu protiplísňovým prostředkem, který jsem si objednala z https://www.obnova.cz/ , ale plíseň se stejně zase někde objeví.

milujici.teticka36, 15. 8. 2022, 15.04

No jo, tak je to pořád vodní kámen a nedá se svítit v tom, že se to někdy musí rozdělat a vyčistit. My na to máme doma ekologické čistící prostředky od https://www.prostredkycistici.cz/ a pravidelně to myjeme. Jinak se to prostě dělat nedá. Holt mokré prostředí, neustálé vlhko a teplo a agresivní voda udělají svoje a je to pak ráj pro hnusáky.

ivanka386, 16. 3. 2020, 19.32

Něco podobného se nám před časem doma taky stalo. Bohužel se mi hlavici taky vyčistit nepodařilo, tak jsem místo ní raději koupila novou. Ta nová je o trochu lepší. Jestli se nepletu, tak jsem ji objednávala z Emaka. Co se týče doplňků do koupelen, tak tam mají super výběr. Já tam rovnou objednala i takovou tu misku na mýdlo, viz https://www.emako.cz/misky-na-mydlo-a-davkovace/

Fuga

Fuga, 12. 12. 2016, 6.04

ta plíseň potvora se do plastu zažere. Já takto jednou zkoušela vyčistit gumové těsnění a nic nepomohlo. Tedy savem plíseň zmizela, ale guma zůstala zabarvená

klarike1

klarike1, 12. 12. 2016, 6.41

To ano, to už pak nepomůže nic. My máme na sprše ale takový tvrdší plast, ne gumu, z toho by to šlo, jen se tam dostat

nikolava, 11. 12. 2016, 12.34

To neporadím, máme klasickou levnou hlavici, ani nevím jestli uvnitř něco roste

slunicko, 10. 12. 2016, 21.44

Děda jednou na chalupě čistil starou sprchu. Rozebral ji a žádná plíseň v ni nebyla jen nečistoty. A to byla cele léto venku

klarike1

klarike1, 10. 12. 2016, 23.03

Tak možná proto, že byla venku, právě nevím, jestli to není tím, že je v koupelně špatná ventilace.

slunicko, 11. 12. 2016, 8.19

A nikde jinde plíseň nemáte?

klarike1

klarike1, 11. 12. 2016, 9.33

Nemáme

Adrianita, 10. 12. 2016, 21.27

To nevím. My zas koupili hlavici,která svítila podle teploty vody,ale vydrželo to tak měsíc

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 19.31

Manžel koupil speciální sprchu co se sama čistí pomocí nějaké pružinky On je na tyhle věci blázen a samozřejmě ještě spoří vodu

AllaŠvecová, 10. 12. 2016, 18.38

Taky poprosim o odkaz,to musí vypadat luxusně. No nechci vedet jaky "bordel"je v te nepruhledne a abych pravdu rekla,vubec me to nenapadlo

Katka

Katka, 10. 12. 2016, 18.23

Schválně jsem se teď ptala manžela, jestli měl tu naši hlavici rozdělanou a říkal, že to nejde, tak je to možná dobře

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 19.32

Také si říkám, že je někdy lepší nevědět

louskacek2, 10. 12. 2016, 17.59

Je to vůbec neznám dejte sem nějaký odkaz rada mrknu jak to vypadá. ...jinak Já bych asi reklamovala pac do te hlavice by přeci nic natec nemelo a plíseň tj. dostala se tam voda...pak ať to neprodává když to neumí udělat tesny ze jo

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů