Hurá akce

zobrazeno 415×

Vložil(a): Jarka mmm, 30. 8. 2017 9.20

Zdravím :). Máte rády hurá akce nebo raději plánujete?:) Já jsem spíš první případ :). Např.letošní dovolenou jsem zamluvila asi týden dopředu,manžel se před týdnem rozhodl s kamarádama,že poletí do skotska a už tam jsou,jednou mi mamka řekla,že za týden jedem k moři atd. Stejně tak výlety mám ráda narychlo. Dokážu tak mnohem efektivněji sbalit,naplánovat itinerar,hrozně se těším atd. Když to je naplánované dlouho dopředu,tak mi vše děsně trvá,vše odkladam atd. Jak to máte vy?;)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.35

My jsme spíše nedůslední v plánování, takže ve finále skoro jako vy

veru.veru, 2. 9. 2017, 11.38

Jak kdy, jsem schopná se třeba ještě dneska zabalit a jet kamkoli, s tím jsem neměla nikdy problém, co zapomenu, dokoupím, hlavu si s ničím moc nelámu, ale zase i ráda plánuju, různé narozky, Vánoce, co komu koupím. Vím třeba, kam pojedeme na hory už teď, ale například minulý týden si najednou muž vzal v úterý dovolenou, že pojedem na hory, tak jsem mrkla na Booking a ve středu jsme jeli. Takže tak nějak

Jarka mmm, 2. 9. 2017, 12.47

Supeee

nikolava, 1. 9. 2017, 11.40

Záleží jak které hurá akce, když to je zrovna takový akce jakože nečekáná návštěva, tak moc nadšená nejsem

veru.veru, 2. 9. 2017, 11.39

ani to mi nevadí, tak holt jsou všichni zvyklí, že u nás jsou dveře otevřené kdykoli

Jarka mmm, 2. 9. 2017, 12.48

To já taky ne,ikdyz záleželo by na tom,kdo by prepadaval,někdo je vitanej pořád

Žofinka

Žofinka, 31. 8. 2017, 20.22

já někdy plánuji, ale nebráním se ani hurá akcím .-), právě proto, že plány občas vezmou za své

annahb, 31. 8. 2017, 15.32

já raději plánuju

Janna, 31. 8. 2017, 9.47

Já musím mít naplánováno pěkně dopředu I návštěvy musím mít naplánované Když je něco narychlo, tak jsem akorát nervózní, že nestíhám

Fuga

Fuga, 31. 8. 2017, 7.09

raději to vím vše s předstihem jinak mě to stresuje, zvláště takto velké dovolené

Mygara

Mygara, 31. 8. 2017, 6.14

já jsem plánovací typ, jsem jinak nervózní, že jsem nestihlo to a tamto. a manžel je přesný opak .-)

Lenourecek, 30. 8. 2017, 22.39

Já mám raději věci naplánované, mám pocit, že mi to usnadňuje život. I když pokud něco přijde neplánovaně, tak se tomu nebráním a často se to vydaří ještě lépe, než plánované akce

Lipi4, 30. 8. 2017, 21.27

Některé velké akce máme v orientačním plánu (nebo třeba koupené listky na koncert, divadlo apod.), ale stejně detaily řešíme týden předem ... Ostatní max 10 dni předem ... s dětmi to jinak nejde, když mám vše dokonale připraveno, tak hodinu před odjezdem zjistím, že je jedno marod

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů