Hodnocení produktů na promaminky.cz

zobrazeno 512×

Vložil(a): klarike1, 3. 5. 2017 17.37

Hodnocení produktů na těchto stránkách je zajímavá kategorie, do které ráda nakouknu a občas tam něco přidám. Já sama přidávám hodnocení pouze u věcí, které jsem opravdu vyzkoušela. Jak to máte Vy? Přijde mi, že některé maminky hodnotí vše, co se tam přidá...těžko věřit, že všechno otestovaly.. možná jsem tuto kategorii pochopila špatně já, ale pokud ne, nemá pouze při "pampelišekziskuchtění" žádnou vypovídající hodnotu.. Když budeme odklikávat vše, co se tam objeví, bez vlastní zkušenosti s výrobkem, k čemu to je? Co vy na to? Nechci se nikoho dotknout, ale třeba mi to někdo vysvětlí, pokud to chápu špatně já.

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

martinazab, 5. 6. 2017, 19.41

Tiež som hodnotila iba tie veci, ktoré som odskúšala.. ale bolo ich kupodivu dosť.

Mygara

Mygara, 9. 5. 2017, 19.54

k hodnocení produktů jsem se ještě nedostala, ale je to podraz hodnotit něco, co jsem v ruce neměla

Žofinka

Žofinka, 9. 5. 2017, 11.12

já ještě nic nehodnotila a je vidět, že kontrola tady je

Fuga

Fuga, 9. 5. 2017, 11.08

já se tam ráda podívám, ale hodnotila jsem tak 2 věci .-), jsem na to líná

AllaŠvecová, 5. 5. 2017, 10.46

Též hodnotím pouze vyzkoušené. Jinak nema tato kategorie smysl. Hrozně ráda si přečtu recenzi od jine maminky,přece jenom ty věci nestojí par korun

klarike1

klarike1, 5. 5. 2017, 18.04

Přesně tak, hlavně, když tam opravdu vyplní pár větami něco zajímavého, ať už pozitivního, nebo negativního.

NikolaJ

NikolaJ, 4. 5. 2017, 14.43

Maminky, kategorie Hodnocení produktů má opravdu sloužit k výměně zkušeností s jednotlivými produkty. Tedy, hodnotit byste měly opravdu jen to, s čím máte zkušenost. Bohužel se čas od času objeví někdo, kdo zkouší naše hranice a sbírá pampelišky tendenčně a pak do Hodnocení místo kladů nebo záporů vkládá jen tečku (třeba, nebo jiné znaménko). Máme systém, který nás v případě tendenčního sbírání na takovové maminky upozorní. Stejně tak nás upozorní na hodnocení podezřelého množství produktů stejného typu od jedné maminky. Taková hodnocení produktů, která nemají žádnou výpovědní hodnotu, pak mažeme (což se ovšem neděje hned, protože i my jsme mámy a práce na webu je hodně ). Této mamince nemůžeme uznat nasbírané pampelišky a ani jí nejsou odesílány odměny z Věrnostního programu. Prosím, respektujte pravidla našeho webu. Není jednoduché pro vás od partnerů odměny získat. A děkuji, že se i tímto tématem zabýváte..

klarike1

klarike1, 5. 5. 2017, 18.07

Já vím, že už jsme to spolu probíraly, ale bohužel se mi zdá, že se to děje pořád...jako maminky na plný úvazek chápu, že nemáte čas všechno kontrolovat okamžitě a určitě si ale Vaší práce vážím a děkuji tímto za reakci.

dadinkamaminka, 4. 5. 2017, 13.19

Také hodnotím jen to,co mám vyzkoušené Občas se najde věc (výrobek),který měla například kamarádka nebo rodina pro své dítě a já měla možnost ho vidět,osahat si ho a třeba i vyzkoušet. Takže hodnotím i takové výrobky,ale to jen minimálně... Ani bych neuměla napsat hodnocení na něco,co neznám. Také ted docela vkládám výrobky a hračky,které tady ještě nejsou a já s nimi mám zkušennost. A myslím si,že to zas tak velká náhoda není,kdžy má někdo stejné hračky. Třeba mluvícího pejska od Fisher Price měl můj malý,moje švagrová,ale i moje kamarádka Když něco frčí nějakou dobu,tak to můžou mít všichni,v tom nevidím nic zvláštního

klarike1

klarike1, 5. 5. 2017, 18.10

Ano, to bych také pochopila, ale všimla jsem si toho u věcí, které teda rozhodně nefrčí jako pejsek od Fishera.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 5. 2017, 10.30

Mě přijde že pejsek frčí pořád, syn ho má a okolí také

nellys, 4. 5. 2017, 9.34

Tak já hodnotím jen to co mám vyzkoušené, hodnotit něco co neznám podle mě tak nějak postrádá smysl...

darzanka, 4. 5. 2017, 7.57

Hodnotím jen to, co jsem si sama vyzkoušela. Ani by mě nenapadlo si něco cucat z prstu a psát hodnocení na produkty, které ani neznám:)

patricia077

patricia077, 4. 5. 2017, 7.25

my ted mame hodne veci pro deti z lidlu ale ty jsem tam jeste ani nedala

Aliisha

Aliisha, 4. 5. 2017, 13.14

Lidl má super věci pro děti a hlavně za dobrý peníz

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů