Hodnocení produktů

zobrazeno 948×

Vložil(a): Jarka mmm, 14. 7. 2018 20.14

Ahoj,zajímalo by mě,jestli vše,co hodnotíte v produktech,jste skutečně hodnotili? Dřív jsem hodnocení dávala (kdysi dávno),vše mnou skutečně ozkousene. Už nějakou dobou si náhodně vsimam,že někdo dává hodnocení,aniž by to (podle mě tak na 99%) vše vyzkoušel,asi kvůli honeni pampelišek (nevím,zda za krátké,nic nerikajici hodnocení něco je). Proto pro mě hodnocení fakt přestává mít nějakej smysl. Asi to osefovat úplně nejde no...Jen tak pro zamyšlení,asi se nikdp nepřizná :D,ale třeba se aspoň zamyslí...Asi zbytečná diskuze co? Jen mi to už prostě nedá..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vivianr, 8. 12. 2018, 10.09

Taky hodnotím jen to, co jsme doma skutečně měli a vyzkoušeli. Mě spíš dostává, že některé produkty tam jsou několikrát.

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 7. 2018, 16.48

hodnotim co mam odskusane skor by ma zaujimalo ci niekto to aj cita, ze ide si pozriet recenzie napr na detske leporelo alebo ovocnu vyzivu, ze aky to ma vlastne zmysel

Leňulka, 22. 7. 2018, 19.12

Tak já hodnotím jen co mám ozkoušené, to stejné při zadávání nových produktů co tam ještě nejsou uvedeny, pouze to co máme doma a ozkoušené

Mygara

Mygara, 20. 7. 2018, 5.31

tak podvádí se vždy a všude, ty sama to nezměníš, tak si nepřidělávej vrásky

dadinkamaminka, 19. 7. 2018, 21.32

Ja hodnotim to, co mam vyzkouseny a nebo jsem videla treba u kamaradky. U jidla bych se tomu ani nedivila, kdyby nejakou vec ohodnotilo treba tisic lidi Jidlo kupuje kazdy tak nejak stejny... A hlavne, kdyz nekdo neco opravdu dopodrobna ohodnoti, tak mi treba pripada zbytecny psat dalsi obsahle hodnoceni s takrka stejnymi informace, proto to taky obcas zkratim a napisu jen, ze jsem s tim spokojena nebo ze mi to chutna A pokud to nekdo fakt dela, ze hodnoti jenom tak aby stradal pampelisky, tak je to asi jeho vec a nikdo s tim nic moc neudela.Ja se treba hodnocenim ridim, kdyz se mi neco zalibi tak to koupim

Nikoll, 19. 7. 2018, 10.17

Taky přidám a hodnotím jen věci které mám doma a ozkoušené, přidávat hodnocení o všem jen kvůli pampeliškám pak ztrácí smysl ...

Fuga

Fuga, 19. 7. 2018, 9.25

napsala jsem tak 10 recenzí u věcí, které mám doma a vím, že můj slovník také není nic moc extra květnatý )

Žofinka

Žofinka, 19. 7. 2018, 6.33

Já nehodnotil zatím nic:-)

Cherrynka, 18. 7. 2018, 22.09

Jak jsem psala níže, že testujeme v klubu. Přikládám raději foto, vše jsem vybalila, kdyby byl někdo napochybách, že pslední cca měsíc a půl testuji často. Toto testování mám na cca týden, i když teda tu pidi plínku syn neotestuje, nevejde se do ní a nevím, proč mi byla zaslána. Dále tam jsou oční kapky, saloos olej, dětské čípky, čaj, sprej na oděvy, knihy, argan oil clinicl, dentální nit, rollon na hmyz, anibak. gel dětský, Opalovací mléko Eucerin, šampon Dove.

Jarka mmm, 19. 7. 2018, 9.06

S kolika detma jsi testovala kočárek pro tři děti a jak dlouho? Jako zrovna ty máš ty hodnocení dost pochybný,nezlob se na mě...U spoustu věcí,který opravdu,ale opravdu zaslouzej podrobnou recenzi,máš třeba jednu větu,navíc třeba že to je hezký nebo šikovný. Tohle může napsat opravdu každej a jestli to opravdu testujes,tak je to testování na velký....

Cherrynka, 19. 7. 2018, 13.13

Nejsou pochybný, mám svůj názor a jednoslovně hodnotí víc maminek, ne jen já. A kočárky testujeme my všechny, sice již použité bazarové, ne nové, ale jsou to kočárky a co se týče třeba léků, jídla... je mi 29 let, dost jsem toho měla co oblečení.... vlastním bazárek, v parku máme trhy 5x ročně. Hračky? Má školu sociálně zdravotní.. 5 let praxe v senior centrech, kojeňáků a soukromých školek

Jarka mmm, 19. 7. 2018, 14.41

Reaguju na to,že hodnotit např.kočárek tak,že jw hezkej,mě u kočárku přijde fakt divný jako jediný hodnocení. U koc.toho maminka potřebuje vědět daleko víc...nějaká praxe je zbytečná,když se to pak v hodnocení vůbec neobjeví a napíše se jen to,co je vidět z obrázku.

Cherrynka, 18. 7. 2018, 21.00

Já jak co. Tak jídlo mám odzkoušené všechno, to bych spíš ještě mohla doplňovat Oblečení, jak které, některé hodnotím dle vzhledu, co vidím na ostatních

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů