Helen Doron

zobrazeno 4329×

Vložil(a): dáša, 13. 2. 2016 21.33

Chodí vaše děti na angličtinu Helen Doron? Nebo podporujete učení jazyků už u předškolních dětí?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Megan77, 1. 5. 2020, 12.34

Tak jsem se dívala a mají tam docela dobrý výběr a to nejen té angličtiny i ty skládačky jsou fajn.

karamelka77, 24. 4. 2020, 13.33

Ne nakupuji si na e-shopu aaa-skolak.cz angličtinu hrou a syna to moc baví a mě se to také líbí.

Megan77, 21. 4. 2020, 21.40

A to jedete podle sebe nebo dle nějakého programu?

karamelka77, 19. 4. 2020, 20.24

My se učíme anglicky formou hry doma!

Mygara

Mygara, 5. 1. 2018, 15.48

viděla jsem jen letáček, ale více nevím

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 9.54

my jsme zatím ve fázi, že se naučíme řádně vyslovovat, a pak třeba přijde cizí jazyk

benca, 15. 2. 2016, 17.42

zatial nie, ale manzel vie perfektne anglictinu, kedze sa ucil od malicka, tak ucitela mame doma a zadarmo

dáša, 15. 2. 2016, 13.50

Já neřikám, že ho tam zítra násilně beru. ale už teď ho to dost zajímá, tak kdyby pak chtěl, nebudu proti. A angličtina H. Doron se mi líbí. Tak jsem chtěla vědět zkušenosti.

Huri, 15. 2. 2016, 15.20

já chodím s malou do kurzu helen doron a jsem spokojená.Chodíme už od malička,když měla dcera 6 měsíců.Můžu jen doporučit.

dáša, 15. 2. 2016, 18.43

Děkuji za reakci. a používá to dcera do českých vět? Plete jí to nějak? Nebo jste spokojená?

Huri, 20. 2. 2016, 9.45

Zatím se učí mluvit,tak něco je v angličtině a něco v češtině,ale když po ní něco anglicky chci, tak vidím, že mi rozumí a udělá to.Angličtina Helen Doron je fakt kvalitní program a děti se tam učí hrou.Malá je tam spokojená, do ničeho ji nenutím.Ještě je důležité poslouchat doma cd,třeba každé ráno u snídaně.Můžete se jít nezávazně podívat na hodinu zdarma.

dáša, 20. 2. 2016, 14.31

Děkuji, půjdu se mrknout.

louskacek2, 15. 2. 2016, 12.41

Tak naše malá začala angličtinou sama tak nějak nevině a to když se ji líbili písničky na youtube:-). Ty dětské a dost často kouká na Pepa Pig v angličtině sama. Anglické písničky odposlouchala a umí je zazpívat. Vzhledem k těmto věcem a i to že se sama naučila počítat v (4,5 letech právě z youtube) anglicky do 10 a i barvy tak když ve školce měli kroužek angličtiny tak jsem se jí zeptalal a chtěla chodit. Dnes sem tam říká slovíčko a maminko víš jak se to řekne anglicky..atd. Nebo se mne třeba i zeptá při běžných věcech jak se co řekne tak podporuji. I když sama angličtinu mám slušnou tak ji sama neučím jen když chce tak ji ukazuji co umím případně s ní mluvím anglicky z toho má strašnou legraci:-). Znám dost dvojjazyčných dětí které byli odmala k tomu vychovávané a rozhodně je to jejich plus do života. I když ve škole se budou asi trochu nudit při hodinách angličtiny:-)

Minnie, 14. 2. 2016, 15.17

Já mám názor ať se nejdřív naučí pořádně česky takže nikam nechodí. Ale pokud si sama řekne že chce chodit na kroužek ve školce tak jí bránit samozřejmě nebudu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů