Fotoaparát pro dítě

sledováno 1× zobrazeno 1663×

Vložil(a): Markéta V., 13. 4. 2015 18.58

Ahoj maminky, starší syn (2,5 roku) má hrozně rád focení, fotky a poslední dobou jeví zájem i o samotný fotoaparát. Sama ráda fotím, tak bych ho ráda podpořila. Svojí digitální zrcadlovku mu do ruky nedám, ale napadlo mě mu pořídit vlastní fotoaparát. Něco hodně odolného, funkčního, co by se dalo využívat i do budoucna a zároveň by to nezrujnovalo rodinný rozpočet. Vidět svět očima 2,5 letého dítěte mě láká. Máte s tím některá zkušenosti, co byste mi doporučily?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2018, 18.59

dítě rozbije asi každý, bohužel

Mygara

Mygara, 18. 8. 2017, 17.19

zkusit bazarový foťák není špatný tip. ony děti totiž rozbijí i nerozbitné

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 20.21

Já bych dítěti dala nějaký starý použitý foták z bazaru za pár korun

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 14.24

tak malému dítěti bych foták asi nekoupila. a nějaký super odolný bude asi taky pěkně mastný

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 20.04

Máme starý digitální který drží silou vůle a izolepy. Ten jsme malému půjčovali a byly to zajímavé fotky. Jen nevím, jestli bych kvůli tomu kupovala foťák.

mckvak, 21. 6. 2015, 7.02

Urcite bych koupila bytelny kompakt, hlavne s odolnou konstrukci, preci jen jim obcas upadne.

Markéta V., 9. 6. 2015, 23.55

Tak jsem objevila, že už dělají Nikon CoolPix S32. Pokud ho pořídíme dám vědět jak se osvědčil:).

Markéta V., 9. 6. 2015, 23.47

...

Markéta V., 19. 4. 2015, 8.40

Teď jsem narazila na Gogen Voděodolný dětský digitální fotoaparát. Máte s ním někdo zkušenost? Moc se mi líbí, že se s ním dá fotit i pod vodou, to by se nám domu hodilo a cena mi připadá příznivá.

Zuzana, 11. 5. 2015, 15.49

Ten nedoporučuji. Osobně s ním zkušenost nemáme, ale pořídli si ho známí pro holčičku a docela nadávají. Vadí jim hlavně složité ovládání a to, že objektiv není uprostřed. Pro děti je prý nevhodný a fotky taky nic moc.

Estrela113, 17. 4. 2015, 21.43

My jsme si koupili kvalitnější fotoaparát a starší, ale plně funkční, jsme dali synovi. Fotky nestojí za nic. Zatím tomu moc nerozumí, má 3,5 roku. Nedokáže funkce používat, nedokáže vyfotit ani celou postavu, vždy chybí kus hlavy a pod. Používá to spíš jako běžnou hračku. Na objektivu již ohnul nějakou clonu, na našeho syna je rozhodně brzy.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů