Fotoalbum

zobrazeno 280×

Vložil(a): KatuskaK, 19. 11. 2023 22.09

Ahoj, ráda bych se Vás zeptala, jak jste řešily hafo fotek vašich ratolestí. Všechno máme zatím jenom na PC, ale přijde mi, že to není ono, asi bych chtěla nějaké album nebo je mít pohromadě fyzicky. Kde jste třeba fotky nechaly tisknout nebo kde jste kupovaly alba a tak? Všechny nápady vítám.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mazurka33, 28. 11. 2023, 20.37

My jsme synovi (2 roky) zavedli taky fotoalbum a postupně ho plníme fotkami z různých rodinných událostí a tak. Fotoalbum jsme vybrali na Laab. Mají je tam moc hezká a originální, moc se nám líbilo to provedení ze dřeva.

DanuskaT, 19. 12. 2023, 18.32

Taky jsem tam nechávám fotky pokaždé vyvolat. Jsem s eshopem moc spokojená. A teď jsem si tam objednala tohle album na fotky https://laab.cz/drevene-fotoalbum a jsem zvědavá, až dorazí, jak bude vypadat naživo .

Kateriiina, 28. 11. 2023, 12.48

Já mám taky fotoalbumy, jednou za půl roku nebo rok vyvolám kolem 50 - 100 fotek. Mám album kde jsou fotky z cestování, potom rodina a tak, prostě to mám podělené.

HvezdinkaMartinka, 25. 11. 2023, 20.26

Zdravím. Já každému z dětí zavedla fotoalbum. Každý půlrok nechám vyvolat fotky z uplynulé doby a do alba je přidám. Ať mají vzpomínky na dětství až budou velké. Teď už má každé dvě plná alba.. Je to piplačka, ale chci, aby něco takového měli, protože já mám z dětství všehovšudy tak 10 fotek...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů