Firma na stěhování

zobrazeno 289×

Vložil(a): klárka, 28. 7. 2016 12.25

Ahoj maminky, budeme se za dva měsíce stěhovat do nového bytu a já pořád nevím, jestli se přestěhovat svépomocí a nebo si raději sehnat nějakou stěhovací firmu? Máte některá zkušenosti co je lepší? Mám malé dítě a manžel je dost často dlouho v práci, takže to bude všechno na mě....tak jako vždycky. Za stěhováky zaplatím, ale zase nemáme žádné větší auto, takže bysme si museli pronajmout nějakou dodávku a právě nevím, jestli pka stěhováci nevyjdou líp....díky za každou radu :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

hanina.rezkova, 16. 10. 2017, 20.54

Zdravím osobně jsme u sestry využily služeb, které nabízí firma http://www.stehovani-tavocer.cz/ a musím říci, že jsme byli opravdu spokojeni. Před třemi lety jsme stěhovali rodiče svépomocí a musím říci, že to byl hrozný stres. Tohle bylo skvělé a hlavně bez stresu.

terezicka00, 9. 10. 2017, 17.40

Kamarád se nedávno stěhoval a pronajal si dodávku od https://www.dodavky.net/ Prý byl se službou nad míru spokojený. Dodávka mu dost ušetřila čas i peníze.

terezicka00, 2. 8. 2017, 18.17

Ahoj mamčo. Tento problém jsem řešila před nedávnem taky. Já jsem to zkusila svojí cestou, půjčení dodávky od kamaráda, který si zrovna před nedávnem pořídil novou dodávku Volkswagen Transporter http://www.autopodbaba.cz/volkswagen-transporter-kombi/. Všechno jsme tam společně naházeli, potom zavřeli dveře a hurá do nového.

terezicka00, 14. 6. 2017, 16.10

Stěhovací služby Dymas Ti doporučuji. Je to rodinná firmička a tak bezproblémový a osobní přístup. Stěhovací služby nabízejí s dlouholetou praxí v rámci města Brna, České republiky i zahraničí. Povedou ti kompletní stěhovací práce, jako je třeba hlavně tahání těžkých břemen (klavír, trezor). Ceny mají krásně přehledné a uvedeny je mají také na svých www stránkách http://www.dymas.cz.

kahy.tom, 26. 1. 2017, 18.26

Zdravím, můžete to zkusit svépomocí. Tady máte pár rad jak to zvládnout: http://www.nicemagazine.cz/rubriky/technika/co-zaridit-pri-stehovani-a-na-co-si-dat-pozor Jinak hodně štěstí při stěhování

Kateřina Slabá, 5. 1. 2017, 13.21

Dobrý den, my jsme se stehovali z bytu do domu. Jak píšete, my 2 malé děti a manžel pracovně vytížený. Proto jsem manžela přesvědčila, že stěhováci budou asi lepší, než se s tím tahat sami. A ve finále i on uznal, že to tak je. Po pár oslovených firmách jsme si vybrali Stěhování Čtvrtečka - ctvrtecka.cz. Využili jsme úplně všeho. Od krabic až po samotné stěhování. Vše šlo podle plánu a poměrně rychle. Myslím si, že kdyby jsme to dělali sami, tak to bude trvat věčnost, budeme strhaní a totálně nepoužitelní.

Karkulka45, 9. 11. 2017, 12.06

Dobrý den, taky mám se společností Čtvrtečka zkušenosti ( http://ctvrtecka.cz/ ) Stěhovali nás, krabicej sme si od nich půjčili a předtím nám nový byteček krásně vymalovali. Nedokážu si představit, že bychom si to dělali všechno sami ... bylo by to na dlouhé lokté a nebydleli bychom asi nikdy

Medulinka, 12. 11. 2016, 11.54

Dobrý den, na stěhování jsem si vybrala firmu stehovani-tavocer.cz Vše klaplo jak mělo a na ceně, které jsme se domluvili také souhlasila. Panové, kteří mě přijeli přestěhovat byli příjemní a ochotni. Ještě jsem potřebovala odvést zvlášť starý gauč kamarádce, která o něj měla zájem. Tak jsem je poprosila, jestli by ho také nemohli navíc převést do jiného bytu. Fakt super, nebyl žádný problém a mohu doporučit. Vše bylo rychlé a bez stresu.

Minnie, 17. 9. 2016, 11.56

My se stěhovali několikrát a vždycky jsme to zvládli sami. Z toho dvakrát s dítětem. Sice to bylo týden jak po výbuchu, všude krabice, ale přežili jsme to . Máme rodinu co pomůže. Teď na podzim doufám se budem stěhovat zas. S dvěma dětma. Malá má separačku, totálně na mě závislá. Nehrozí že by si jicněkdo mohl vzít do kočárku. Bude to mazec, ale zase starší bude ve školce, nějak to budu muset zvládnout

klárka, 22. 8. 2016, 13.31

No jak to tu čtu, tak asi radši zvolím ty stěhováky. Jasně, že by manžel pomohl, ale je na vyšší manažerské pozici a dost často jezdí i na důležitá jednání nejen po republice, ale i do ciziny, takže s tím časem je to fakt složité. A představa, že se budeme stěhovat sami a manžel budu muset do práce a já bych to měla na krku sama, tak to radši oželím ty peníze Ale dík za tip s těmi drobnými věcmi a třeba kvítky, to v autě třeba na 2x - 3x zvládnu průběžně i před stěhováním. A teď zásadní otázka....máte zkušenosti se spolehlivou stěhovací službou, která bude cenově přijatelná??

dáša, 28. 7. 2016, 23.36

Pokud máte peníze, pak bych volila firmu. Přece jen se říká, že lepší vyhořet než se stěhovat a pokud jste na to víceméně sama, tak bych neváhala.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací