Domáci cvičení

zobrazeno 447×

Vložil(a): andyB, 16. 2. 2023 9.15

Ahoj, chtěla bych se zeptat na nějaké doporučení ohledne rotopedu mozna i pásu podle velikosti. Klasicky po novém roce potrebuju něco shodit a ikdyz rada běham v zime a predevším ve tme po praci se mi do toho moc nechce. Máte nekdo zkušenost? stoji to za to pořidit si stroj domů?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

PetraKolmanova, 21. 12. 2023, 15.51

Já chodím radši do posilky, nemám úplně finance na koupi dobrého rotopedu. Jsem z Brna, v Zonku je to příjemný. www.zone4you.cz, chodím tam už pár let.

Kiska, 25. 7. 2023, 17.38

To my máme naštěstí pracovnu, kam se vždycky můžu na hodinku zavřít a v klidu si zacvičit. Našla jsem super videa na youtube, kde instuktorka předcvičuje jógu na pláži takže je to pro mě úžasný relax chybí mi akorát nějaká dobrá podložka, protože ta co mám mi pořád podkluzuje takže to mě otravuje, ale jinak je to super

Betuska12, 30. 5. 2023, 18.34

Já teda taky nedokážu cvičit doma, nejen že na to nemám nikdy klid, ale ani se do toho většinou nedokážu dokopat. Stačí že mi to jednou nevyjde, vypadnu z toho a už se k tomu nevrátím taky se budu muset zapsat na nějaké cvičení, abych konečně u cvičení vydržela

Bertikber, 30. 4. 2023, 22.41

Já jsem se pořád snažila cvičit doma, ale nikdy jsem u toho nevydržela. Teď už chodím přes rok pravidelně na cvičení do Zone4you v Brně a fakt mě to chytlo. Potkala jsem skvělý lidi, vždycky po cvičení zajdeme do jejich wellness a je to moc fajn

Dittaa, 13. 5. 2023, 21.09

To zní skvěle už nějaký čas si říkám, že bych začala chodit na nějaké skupinové lekce v Brně a tady jich mají tooolik že pomalu nevím co zkusit jako první no a to wellness s bazénem...normálně se těším až tam půjdu

Aliisha

Aliisha, 26. 3. 2023, 17.06

Za mě se z toho po pár týdnech stane věšák na šaty. Na jaře více procházek venku + třeba plavání.

V007A, 22. 2. 2023, 11.43

Já bych řekla, že ze všech strojů se postupem času stávají věšáky 🙂

Drahuska, 21. 2. 2023, 13.52

To já zatím necvičím, ale držím ketofit dietu a u toho cvičit moc nemůžu skrz příjem a jde mi to teda dolů i tak .

Katka

Katka, 18. 2. 2023, 18.17

Hubnutí je za 70% o stravě. Mně pomáhá 1x týdně půst a častá chůze do kopce nebo rychlá po rovině.

MartaZa, 17. 2. 2023, 12.07

Ahoj, asi bych si předem hodně rozmyslela, jestli opravdu na cvičení potřebuješ nějaký "stroj". Ve většině domácností to potom slouží spíše jako věšák a často to potom zbytečně zavazí. Jestli ráda běháš, tak za chvilku se bude dát i večer, bude světlo. Spíše bych doporučila nějaké jednoduché domácí cvičení, velmi účinná je třeba tabata (https://www.d-sport.cz/potrebujes-se-dostat-rychle-do-formy-vyzkousej-tabatu-x32386) nebo třeba Hiit (https://www.kulturistika.com/magazin/trenink/hiit-revoluce-v-boji-s-tukem). Držím palce ať se ti hubnutí daří.

vera.liskova, 16. 2. 2023, 14.17

Rotoped je na cvičení určitě super. Dá se u toho koukat na televizi. Já mám nějaký z Decathlonu, tam měli docela výběr. Nejlepší je zajít do nějakého takového obchodu a vyzkoušet.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů