Dnešní den..

zobrazeno 431×

Vložil(a): Petra Schoberová, 1. 8. 2017 7.25

Tak nějak přemýšlím co dneska vymyslet?? Je dobrý nápad jít v tom paraku (který má dle počasí být) ven?? :(... K vodě pořádně nemáme kam..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 10. 8. 2017, 6.39

pařáky skončily, ale je nejlepší najít hřiště ve stínu nebo to koupání

Mygara

Mygara, 9. 8. 2017, 8.34

my dnes plánovali koupání, ale nic z toho nebude, v noci pršelo a teď to opět vypadá na déšť

vendy.z, 8. 8. 2017, 12.23

Pařáky nám asi končí, co? Ale chtěla bych ještě, abychom se s dětmi vyblbli na koupališti.

Petra Schoberová, 8. 8. 2017, 20.26

No u nás to dneska tak nevypadalo akorát už jak je večer je hrozná zima..

vendy.z, 9. 8. 2017, 6.48

u nás tedy foukal vítr....docela silně

Fuga

Fuga, 6. 8. 2017, 20.33

tak my byli u vody ve stínu, ale v lese muselo být fajn

Aliisha

Aliisha, 1. 8. 2017, 20.12

My jsme šli na procházku do lesa. Tam bylo příjemně

dadinkamaminka, 1. 8. 2017, 18.03

My chodíme večer převážně večer,jinak bych to asi nedala,taky ty vedra špatně snáším...

Gabill, 1. 8. 2017, 15.33

Chodime von skoro rano, tak do desiatej, aj to sa snazime byt v tieni. Potom radsej zalezieme dovnutra a k veceru bazen. Prechadzka v lese v tieni by sa dala zvladnut aj vo vacsom horku. Ked sme byvali na sidlisku, tak sme taky maly bazenik napustali pre deti pod stromom aj na ihrisku. Treba sa ale idealne spojit aspon dve maminky, lebo tu vodu treba vonku doniest v bandaske alebo vo vedre. Pripadne ak mate balkon, kde sa aspon maly bazenik zmesti... detom to staci a vy uz musite vydrzat.

Eliška Kozlova, 1. 8. 2017, 15.21

Momentálně jsem ve stavu kdy jsem tak tak dala malého spát k otevřenému sklepu, nějakým způsobem jsem udělala polévku a jen halekam na ty starší at jsou ve stínu na zahradě. Nezvladam vedra, totálně vůbec, ještě ze jsou děti po tátovi Večer snad dodelam druhé jídlo a zatím chroupeme okurky

Lenourecek, 1. 8. 2017, 12.43

Brzo ráno nebo večer, ale i včera večer jsme přišli z procházky jako pečínky

NiFee

NiFee, 1. 8. 2017, 11.15

My sme boli vonku od 7 do pol 10. Teraz sa skrývame. Vonku je hnusne horko na nevydržanie. . Nemam rada taketo teplá. Von vyjdeme asi az na večer.

Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 11.32

Já taky právě nee a mladej je hned jak rajče asi to má po mě.. My jsme taky zatím schovají

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů